James Donkey 710 iyi midir?

MertEren94

Hectopat
Ses kalitesi ve mikrofonu fiyatına göre iyi, kafa ağrıtmayacak rahat bir kulaklık arıyorum. Bütçe 550 TL. Daha ucuz olursa daha iyi olur tabii. Aklımda James Donkey 710 ve var, 520 TL'ye. İyi midir? Başka önerileriniz var mı?

1697563842375.png

4 Yıldır james donkey 712 kullanıyorum. Artık alıştığım ve uzun kullanım sonrası kulaklığı çıkarttığımda cennete girmiş gibi hissettiren bir dip ses sorunu var. Mikrofonu kötü. Malzeme kalitesi iyi 4 yılın ardından kulak padlerindeki soyulmalar dışında hiçbir deformesi olmadı onlar da değiştirilebiliyor zaten. James donkey ürünlerini önermem, hele ki kulaklıksa.

Bu kulaklık neden james donkey'den daha iyi sizce? Daha alt seviye bir kulaklık gibi fiyatı da daha ucuz tabi.
Rahatlık çok önemli, kulaklar büyük benim bu sanki biraz sıkar, tam olmaz gibi

Gamenote kulaklık tavsiye edebilirim gerçekten kaliteli ve üzmez
h2016d modeli nasıl?

Son düzenleme:
Bu kulaklık neden James Donkey'den daha iyi sizce? Daha alt seviye bir kulaklık gibi fiyatı da daha ucuz tabii.

Rahatlık çok önemli, kulaklar büyük benim bu sanki biraz sıkar, tam olmaz gibi.

H2016D modeli nasıl?

Kendim yine bu forum üzerinden tavsiyeyle H2002d modelini almıştım halen kullanıyorum özellikle mikrofonu çok iyi şu an bütçeni aşıyor mu bilmiyorum ama değerlendirmeni tavsiye ederim.

Kendim yine bu forum üzerinden tavsiyeyle H2002d modelini almıştım halen kullanıyorum özellikle mikrofonu çok iyi şu an bütçeni aşıyor mu bilmiyorum ama değerlendirmeni tavsiye ederim.
bana maksimum 600 TL'lik ses kalitesi fiyatına göre iyi ve rahat bir kulaklık lazım. JD710 baya rahat diye duydum o yüzden ona yanaşıyorum biraz.
4 Yıldır james donkey 712 kullanıyorum. Artık alıştığım ve uzun kullanım sonrası kulaklığı çıkarttığımda cennete girmiş gibi hissettiren bir dip ses sorunu var. Mikrofonu kötü. Malzeme kalitesi iyi 4 yılın ardından kulak padlerindeki soyulmalar dışında hiçbir deformesi olmadı onlar da değiştirilebiliyor zaten. James donkey ürünlerini önermem, hele ki kulaklıksa.

Geri
Yukarı