James Donkey 710 kulaklıktan gelen ses mikrofona iletilemiyor

gokbrk2

Hectopat
Merhaba. James Donkey 710 kulaklık almıştım. Kulaklığı kullanmaya başladım ama Discord ve ses kayıtlarında bilgisayardaki sesler olduğu gibi karşı tarafa gidiyor tekar (müzik, video, oyun hatta bildirim sesleri bile) kendi sesleri zaten sekiyor. Bunun çözümünü bilen var mı? 2010'dan beri bu sorunu yaşayanlar var ama net bir çözüm yok. Eski kulaklığım jaklı onu da kasanın önüne takınca sıkıntı çıkartıyor ama arkasına takınca hiçbir sıkıntı olmuyor. Anakartım MSI Z390 Tomahawk. Lütfen "James Donkey'den ne bekliyorsun, ucuz kulaklık böyle olur zaten" gibi yorumlar yapmayın çünkü bu sorunu yaşayanlar Logitech ve SteelSeries gibi piyasanın önde gelen markalarında da yaşamışlar. Ben sadece MMORPG oynuyorum bu yüzden kulaklığın kalitesinin pek bir önemi yok benim için oyunun seslerini açmıyorum bile zaten sadece Discord için kullanıyorum ama böyle bir sorunun hala çözülememiş olmasına şaşırdım. Kulaklığı iade ediyorum zaten. Bu kulaklığı kullanan 6 arkadaşım var hiçbirinde böyle bir sorun olmamış 2 senedir kullanıyorlar. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı