James Donkey 710 7.1 Surround Kulaklıktan TIS Sesi Gelmesi

RUN JEA RUN

Hectopat
2 Saat evvel yeni kulaklığım James Donkey 710 geldi, taktım mikrofonun da vs bir sorun yok ama hoparlörden arkadan sürekli tıss sesi geliyor ve tilt edici şekilde. Bunun bir çözümü var mıdır? Bu kulaklıkla ilgili mi yoksa bilgisayarım ile ilgilimi anlayamadım. Kasadaki bütün USB girişlerini denedim bir ihtimal diye ama hala sorun devam ediyor.

Kulakligin programi acikmi ses gelirken birde ordaki bazi ayarlardan olabilir, birde ses seviyesi cok mu yuksek bende trust kulaklik var yuzde 50 nin ustune gecince oyle bir ses geliyor

James Donkey almayın, aldırmayın, sorun yaşayan binlerce insandan sadece birisiniz.
Almadan bir araştırma yapıyor musunuz? Yapmalısınız, burada sormuş olsanız kimse alın demez.
Soruna gelecek olursak bilemiyorum ama şu markadan uzak durun artık.

Ürün değişimi isteyerek şansını dene bence. Belki faydası olur. Daha yeni almışsın. İade veya değişim hakkını kullanmalısın. Sonuçta ilk 14 gün geçerli olacak. Daha şimdiden sorun yaşıyorsan hiç zorlama ya iade et veya yenisini iste. Ama tavsiyem iade etmen olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı