James Donkey 710 nasıldır?

dEvil01

Hectopat
Arkadaşlar bütçem 400 TL olduğundan bu kulaklık güzel gibi geldi. Sizin görüşleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming Gecesi'nde 220 TL filan oluyor. O fiyata kesinlikle alınır. 2019'da 120 TL'ye almıştım. 2023'de 220TL'ye almamak için bir sebep görmüyorum. İncelemek isterseniz eski bir konum var.

Konuda yazdığıma ek olarak sonradan öğrendik ki pedleri çıkıyormuş. Arkadaşım İncehesap'dan yeni pedler isteyip soyulanları değiştirmişti.

Kronik sorunlu bir kulaklık.
Merakımdan soruyorum sorunu ne acaba? Toplamda kullanan 6 arkadaşım var. Ben de bir süre kullandım. Biz bir sorun göremedik de.

Son düzenleme:
Gaming Gecesi'nde 220 TL filan oluyor. O fiyata kesinlikle alınır.

Merakımdan soruyorum sorunu ne acaba? Toplamda kullanan 6 arkadaşım var. Ben de bir süre kullandım. Biz bir sorun göremedik de.
O fiyata alınır ancak alternatifi çok.

Kronik sorunlu bir kulaklık. Önermiyorum. O bütçeye buna bakın.

Kronik sorunu nedir? Ben uzun süre kullandım bir sorun göremedim.
Arkadaşlar bütçem 400 TL olduğundan bu kulaklık güzel gibi geldi. Sizin görüşleriniz nedir?
Uzun süre kullandım, ağrı yapmıyor ve sesi güzel veriyor. Hatta ben basını çok beğendim. Fakat 2 yıla yakın kullandıktan sonra kedim kulak pedlerini parçaladı.

Sesler bir süre sonra gelmiyor çok sıklıkla görülüyor JD 7xx serisinde, bir de çoğunlukla algılamama sorunları var.
İlginç. Hiç yaşayan görmemiştim. 711 ve 712'nin sorunlu olduğunu biliyorum bizzat tecrübe ettik fakat 710'da hiçbir sıkıntı göremedik daha.

Geri
Yukarı