Çözüldü James Donkey 710 nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ben geçen hafta aldım hocam. Cevabım bu fiyatta beklentinizi sonuna kadar karşılar. Artı olarak rahat yastık, kaliteli(fiyatına göre) ses, cidden fiyatının üstünde iyi bir mikrofon. Eksiler ise normal bir şekilde terleme yapıyor uzun saat sonunda, tam olarak kafanın şeklini alamayabilir ve son olarak eksi değil ama örgü kablo daha sağlıklı olabilirdi. Gerçi yine de 2.2 metre ve oldukça kalın kablosu var. Sonuç olarak elinizde 200 liraya yakın bütçe varsa en mantıklı tercihlerden birisi gibi duruyor.
Ben geçen hafta aldım hocam. Cevabım bu fiyatta beklentinizi sonuna kadar karşılar. Artı olarak rahat yastık, kaliteli(fiyatına göre) ses, cidden fiyatının üstünde iyi bir mikrofon. Eksiler ise normal bir şekilde terleme yapıyor uzun saat sonunda, tam olarak kafanın şeklini alamayabilir ve son olarak eksi değil ama örgü kablo daha sağlıklı olabilirdi. Gerçi yine de 2.2 metre ve oldukça kalın kablosu var. Sonuç olarak elinizde 200 liraya yakın bütçe varsa en mantıklı tercihlerden birisi gibi duruyor.

Çözüm
Teşekkür ederim yardımınız için.

Ve son olarak kulaklık yanlardan rahatsız edecek kadar basınç uyguluyor mu?
Bu durum da yine değişilebilir. Kendimden vereyim örnek baya hassas ve çabuk rahatsız olan kulaklarım var. Yaklaşık 4 5 rekabetçi CS GO maçından sonra azıcık da olsa acıyor. Kısaca çıkarmadan 3-4 saat sonrasında biraz rahatsız edebilir. Onu da arada çıkarıp biraz ara verince halledersiniz. Yastığı cidden yumuşak hissetmezsiniz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı