James Donkey 710 vs 711

Hocam siz para biriktirin ve kaliteli bir marka alın. Bunu da almayın. Yani paranı çöpe atsan bir şey değişmez. O yüzden para biriktir, güzel bir şey al.
Benim çok acil kulaklığa ihtiyacım var bu virüs daha da büyürse kargo bile yapmazlarsa ben kulaklıksız kalırım bu da istemeyeceğim bir durum. Elimde olan bütçe bu maalesef. 100 TL bütçem vardı onu da 170 yaptım yani daha elimden bişey gelmez öğrenciyim ben.
Paranızı biriktirin kaliteli bir marka alın.
Benim çok acil kulaklığa ihtiyacım var bu virüs daha da büyürse kargo bile yapmazlarsa ben kulaklıksız kalırım bu da istemeyeceğim bir durum. Elimde olan bütçe bu maalesef. 100 TL bütçem vardı onu da 170 yaptım yani daha elimden bişey gelmez öğrenciyim ben.

Son düzenleme:
Benim çok acil kulaklığa ihtiyacım var bu virüs daha da büyürse kargo bile yapmazlarsa ben kulaklıksız kalırım bu da istemeyeceğim bir durum. Elimde olan bütçe bu maalesef. 100 TL bütçem vardı onu da 170 yaptım yani daha elimden bir şey gelmez öğrenciyim ben.

Benim çok acil kulaklığa ihtiyacım var bu virüs daha da büyürse kargo bile yapmazlarsa ben kulaklıksız kalırım bu da istemeyeceğim bir durum. Elimde olan bütçe bu maalesef. 100 TL bütçem vardı onu da 170 yaptım yani daha elimden bir şey gelmez öğrenciyim ben.

Şimdilik kulak içi kulaklık kullanın, sonra alırsınız.

neden? benim bildiğim james donkey en iyi üreten marka değil mi

Neden ki? Benim bildiğim James Donkey en iyi üreten marka.

Şunu ben yazsam forumda perma ban yerdim. 😂

Paranızı biriktirin 250tl üzeri bütçeyle forumdan tavsiye isterseniz herkes size güzel tavsiyelerde bulunacaktır.

Hocam azcık daha sabredin, kaliteli bir kulaklık sizi uzun süre götürür.

Paranızı biriktirin kaliteli bir marka alın.

İkinizde aynı lafları geveleyip duruyorsunuz. Yok, para biriktir alırsın. Yok, kaliteli bir kulaklık alın falan. Uzatmayın da söyleyin arkadaşa ne alsın? Söyleyemezsiniz tabii. Çünkü bu fiyat bazında daha iyi bir kulaklık yok. Ben 710 kullanıyorum ve gayet memnunum. Uzun lafın kısası marka fanlığı yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı