James Donkey 711 alınır mı?

wast

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayara pek zaman ayırmadığımdan dolayı pahalı bir kulaklık almak istemiyorum, dört yüz lira seviyesinde kulaklık olarak JD 711'i gördüm. Eski bir kulaklık. Bu zamanda alınır mı? Ne dersiniz?

Alınmaz.

Alınmaz.

Hocam arkadaş bu kulaklık alınır mı? Alınmaz mı iyi kötü yanları ne demiş bana kulaklık önerin dememiş.

Hocam arkadaş bu kulaklık alınır mı? Alınmaz mı iyi kötü yanları ne demiş bana kulaklık önerin dememiş.
Eski bir kulaklık olduğunu söylemiş zaten ve alınır mı demiş bende alınmaz yazdım, sonuç olarak diyecekki ozaman tavsiyeniz nedir bende tavsiyelerimi attım, attığınız mesaj hem sana hem bana zaman kaybı başka birşey değil. Sen iyi kötü yanlarını sayarsın olur biter.

2 yıla yakın kullandım. İlk zamanlarda mikrofon performansı iyiydi fakat bir süre sonra mikrofon çok az ses almaya başladı. Işıkları çok kötü. Ergonomisi de kötü. Ses performansı fena değil. Genel olarak memnun kalmadığım bir kulaklık oldu. Alternatif olarak bu kulaklığı öneririm.

Alınmaz.

Bence XPG olan alınmaz. Mikrofon performansı çok kötü. Gamenote ise Havitin alt markası sanıyorum yani bir bağlantıları var. Havit marka kablosuz kafaüstü bir kulaklıkla iyi bir geçmişim yok. Çok kalitesiz bir marka olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden ben girmezdim.

Son düzenleme:
James donkey ürünlerini alma. Driveri çok kötü. Ayar desen adam gibi yok, ayarı yapıyosun pc aç kapat yapınca tekrar al baştan.

Önerileriniz için sağ olun, XPG kafama yattı gibi. Cuma akşamı incehesap'ın indirimlerini bekleyeceğim. Güzel bir şey gelmezse eğer XPG'yi alırım.

önerebileceğiniz başka bir şey var mı?
2 yıla yakın kullandım. İlk zamanlarda mikrofon performansı iyiydi fakat bir süre sonra mikrofon çok az ses almaya başladı. Işıkları çok kötü. Ergonomisi de kötü. Ses performansı fena değil. Genel olarak memnun kalmadığım bir kulaklık oldu. Alternatif olarak bu kulaklığı öneririm.

Bence XPG olan alınmaz. Mikrofon performansı çok kötü.

önerebileceğiniz başka bir şey var mı?
Bu fiyatlarda en iyisi Omen 800 gibi geldi bana. Bu fiyat aralığında performansı ve kalitesi daha iyi bir kulaklık yok.

Evet 7.1 özelliği var.

Düzeltme: 7.1 özelliği yokmuş fakat stereosu iyi olduğu için oyun için iyiymiş. Hem zaten sanal 7.1 uygun fiyatlı kulaklıklarda hiç de iyi performans vermiyor. İyi bir stereo sanal 7.1'den iyidir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı