James Donkey 711 alınır mı?

2 yıla yakın kullandım. İlk zamanlarda mikrofon performansı iyiydi fakat bir süre sonra mikrofon çok az ses almaya başladı. Işıkları çok kötü. Ergonomisi de kötü. Ses performansı fena değil. Genel olarak memnun kalmadığım bir kulaklık oldu. Alternatif olarak bu kulaklığı öneririm.

Bence XPG olan alınmaz. Mikrofon performansı çok kötü. Gamenote ise Havitin alt markası sanıyorum yani bir bağlantıları var. Havit marka kablosuz kafaüstü bir kulaklıkla iyi bir geçmişim yok. Çok kalitesiz bir marka olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden ben girmezdim.
Hocam öncelikle yorumun için teşekkür ederim,
XPG olan alınmaz demişsiniz, kulaklığı bizzat deneyimleyip mikrofonunu denediniz mi ?
Havit, yurtdışında bilinen iyi bir marka, bu fiyat aralıklarındaki ürünleri fiyat performans olarak iyi ürünler çıkarıyor. En azından James Donkeyden iyi. Kötü bir ürününü deneyimlemiş olabilirsiniz , kaldı ki en iyi markaların bile çok kötü beğenilmeyen ürünleri var. O yüzden yorumlarınıza katılmıyorum, hele ki Havitin çok kalitesiz olduğu konusunda. Fakat tabii ki alternatif açısından önerdiğiniz ürün de kötü değil, burada tercih arkadaşın.

Eski bir kulaklık olduğunu söylemiş zaten ve alınır mı? Demiş bende alınmaz yazdım, sonuç olarak diyecekki o zaman tavsiyeniz nedir bende tavsiyelerimi attım, attığınız mesaj hem sana hem bana zaman kaybı başka bir şey değil. Sen iyi kötü yanlarını sayarsın olur biter.

Hocam belki de söylediğiniz için teşekkürler diyecekti önce bir alınmaz veya alınır iyi kötü yanlarını söyleyip ondan sonra önerebilirsiniz.

Hocam öncelikle yorumun için teşekkür ederim,
XPG olan alınmaz demişsiniz, kulaklığı bizzat deneyimleyip mikrofonunu denediniz mi?

Hayır denemedim, Testlerde gördüğüm kadarıyla zamanında 14 liraya aldığım en dandik yaka mikrofonundan daha kötü.

Havit, yurt dışında bilinen iyi bir marka, bu fiyat aralıklarındaki ürünleri fiyat performans olarak iyi ürünler çıkarıyor. En azından James Donkey'den iyi. Kötü bir ürününü deneyimlemiş olabilirsiniz, kaldı ki en iyi markaların bile çok kötü beğenilmeyen ürünleri var. O yüzden yorumlarınıza katılmıyorum, hele ki Havitin çok kalitesiz olduğu konusunda. Fakat tabii ki alternatif açısından önerdiğiniz ürün de kötü değil, burada tercih arkadaşın.

Denediğim ürün Havit H630BT modeliydi. Kulaklığın Bluetooth ile ilgili çok ciddi sıkıntıları vardı ve hayatımda gördüğüm en kötü ses yalıtımına sahipti. Bu sebepten malzeme kalitesi konusunda James Donkey'dan farklı olmayacağını ve uzun vadede sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum. Bu benim yorumum tabii. Öte yanda Omen HP'nin alt markası ve incelemelere göre mikrofon performansı fiyatına göre çok iyi. Malzeme kalitesi de söylenene göre iyi ve gerçekten iyi duruyor. Açıkçası Omen dururken gidip havit almazdım ben.

Geri
Yukarı