James Donkey 711 mikrofondan az ses geliyor

BurakAydemir03

Decapat
Daha fazla  
James Donkey 711 kulaklığı ses az geliyor diye garantiye gönderdim, tamir edildi denip geri gönderdiler ama ses halen az geliyor. James Donkey'in driverı var. Sesi Denetim Masası'ndan %100'e aldım. Sadece Realtek driver yok. O yüzden olabilir mi, yardımıcı olur musunuz?

Başak bir cihazda deneyin önce sorun bilgisayardamı değil mi anlayalım.

Hocam şu an bilgisayardan kalkmam gerekiyor o yüzden bir çözüm vereyim ses başka cihazda çok geliyor PC'de az ise (farklı cihazda olması gerekenden gene az ise tekrardan garantiye ver olmamış de) Equalizer APO'yu indirin ve Sonra Peace indirin bilgisayarınıza programın detaylarını internetten bulabilirsiniz Peace açtıktan sonra yukarıda Ses arttırma kısmı olacaktır sizin kulaklığınıza göre +6 dB yapıp bir deneyin sesde cızırtı olmasın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şu an bilgisayardan kalkmam gerekiyor o yüzden bir çözüm vereyim ses başka cihazda çok geliyor PC'de az ise (farklı cihazda olması gerekenden gene az ise tekrardan garantiye ver olmamış de) Equalizer APO'yu indirin ve Sonra Peace indirin bilgisayarınıza programın detaylarını internetten bulabilirsiniz Peace açtıktan sonra yukarıda Ses arttırma kısmı olacaktır sizin kulaklığınıza göre +6 dB yapıp bir deneyin sesde cızırtı olmasın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tamam hocam çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı