James Donkey 711 Ses Sorunu

bartuK

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, James Donkey 711 kulaklık aldım fakat ses az gidiyor. Bir kaç hafta böyle kullandım ve arka USB'den ön USB'ye geri taktım, düzeldi. Geçen gün direk önden onu çıkardım ve flash belleğe bir dosya attım, ayni yerine takınca ses tekrar azaldı ve hangi USB'ye takarsam takayım düzelmiyor. Şu anlık Equalizer PRO kullanıyorum ve sesim düzgün ama ben bu programı kullanmak istemiyorum. Var mı bir çözümü, başına gelen? İşletim sistemim Windows 10, eğer Windows 8 yapsam düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 710 veya 711 almayı düşünüyordum. Farklı bir sistemde deneyebildiniz mi ? Hiç yoktan sorunun kaynağı PC mi kulaklık tarafı mı onu bilmeye çalışalım.

Bende 710 veya 711 almayı düşünüyordum. Farklı bir sistemde deneyebildiniz mi ? Hiç yoktan sorunun kaynağı PC mi kulaklık tarafı mı onu bilmeye çalışalım.
Daha denemedim ama yarın deneyeceğim,sana'da haber veririm
Sorunun kulaklıkta olduğunu pek sanmıyorum, USB girişlerinde sıkıntı olması muhtemel.
Sence sıkıntı her birindemidir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı