James Donkey 710 mikrofondan ses az geliyor

TheDoctorBD

Hectopat
Arkadaşlar ben James Donkey 710 kullanıyorum. Yaklaşık 1 aydır geldiğinden beri konuştuğum kişilere ses çok az gidiyor. Windows ses ayarlarından fulledim fakat değişmedi. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir Technopat atasözü der ki;
Ne idüğü belirsiz markalar alma.
Arkadaşlar ben James Donkey 710 kullanıyorum. Yaklaşık 1 aydır geldiğinden beri konuştuğum kişilere ses çok az gidiyor. Windows ses ayarlarından fulledim fakat değişmedi. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bu markaları önermememizde ki sebepler bundan yani boşuna demiyoruz. Yapacak bir şey yok galiba.

Başlataki aramaya denetim masası çıkan menüdeki donanım ve sese girin ve sonra sese girin yukarıda çıkan menüde kayıt kısmına geçin ve sonra kendi mikrofonunuzu seçin özellikler deyip yine üstte çıkan panelden düzeyler kısmına gelip mikrofon basını yükseltebilirsiniz bu sesinizin daha fazla çıkmasını sağlar 12DB idaeldir ama siz 12 ise 24 yapın.

Başlataki aramaya denetim masası çıkan menüdeki donanım ve sese girin ve sonra sese girin yukarıda çıkan menüde kayıt kısmına geçin ve sonra kendi mikrofonunuzu seçin özellikler deyip yine üstte çıkan panelden düzeyler kısmına gelip mikrofon basını yükseltebilirsiniz bu sesinizin daha fazla çıkmasını sağlar 12DB idaeldir ama siz 12 ise 24 yapın.

Sadece ses yazıyor 100 şu an.
Yani öyle seçme şeyi yok sadece sesini ayarlama var o da Full.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Discord kullanıyorsanız oranın ayarlarından da giden sesi arttırarak daha iyi ses gitmesini sağlayabilirsiniz. Benim tavsiyem eğer windowstan mikrofon sesini %100 çektiyseniz, windows ses kayıtı kullanarak kendi sesinizi kaydetmeniz kaydettiğinizde ses sizede kısık geliyor ve problem varsa mikrofon arızalıdır. Mikrofon kısmına hızlıca üfleyerek belki toz vs vardır demekten başka aklıma bir şey gelmedi.

Dosya Ekleri

• technopat.png
    technopat.png
    30,1 KB · Görüntüleme: 243
Eğer Discord kullanıyorsanız oranın ayarlarından da giden sesi arttırarak daha iyi ses gitmesini sağlayabilirsiniz. Benim tavsiyem eğer Windows'tan mikrofon sesini %100 çektiyseniz, Windows ses kayıtı kullanarak kendi sesinizi kaydetmeniz kaydettiğinizde ses size de kısık geliyor ve problem varsa mikrofon arızalıdır. Mikrofon kısmına hızlıca üfleyerek belki toz vs vardır demekten başka aklıma bir şey gelmedi.

Herhangi bir değişme olmadı ama teşekkürler sanırsam bozuk kapatabiliriz bu konuyu.

Eğer Discord kullanıyorsanız oranın ayarlarından da giden sesi arttırarak daha iyi ses gitmesini sağlayabilirsiniz. Benim tavsiyem eğer Windows'tan mikrofon sesini %100 çektiyseniz, Windows ses kayıtı kullanarak kendi sesinizi kaydetmeniz kaydettiğinizde ses size de kısık geliyor ve problem varsa mikrofon arızalıdır. Mikrofon kısmına hızlıca üfleyerek belki toz vs vardır demekten başka aklıma bir şey gelmedi.

Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum bende 2 aydır James Donkey 710 kullanıcısıyım ve arkadaşlarım sesimi çok az duyuyorlardı ve buradan görerek üfleyeyim dedim ve düzeldi mikrofon dediğiniz gibi tozluymuş teşekkür ederim.

Geri
Yukarı