James Donkey 712 alınır mı?

Bak hala anlamıyorsun :) Adamın bütçesi belki var veya arttırabiliyor ama ucuz geldiği için kulaklığı almış ve kulaklığın nasıl olduğunu sormuş, bende kulaklığın çöp olduğunu söyledim. Zaten ikinci el almış sat desen aldığının üstünede satamaz. 1 lira olsa ne olur çöpe para verilmez. Fiyatı uygunsa diyeceksinki ucuza getirmişsin ama ürün kötü.

Oysa hakkında çok da olumlu yorumda var. Bu forumada belirli testlerden geçenleri kabul etmediklerine göre senin yorumunu dikkate almam için geriye tek bir şey kalıyor sanırım satın aldın ve test ettin görüşlerini paylaşıyorsun?

Oysa hakkında çok da olumlu yorumda var. Bu forumada belirli testlerden geçenleri kabul etmediklerine göre senin yorumunu dikkate almam için geriye tek bir şey kalıyor sanırım satın aldın ve test ettin görüşlerini paylaşıyorsun?

Kullandım, ek olarak benzeri Gamepower da kullandım, aramaya sadece James Donkey 712 alınır mı? Yazın, konulara göz ucuyla bir bakın. Benim düşüncemi paylaşan ve paylaşmayan yorumları sayın. Yalnız benimle aynı düşüncedeki yorumları saymak zamanınızı alır, hesap makinesi kullanabilirsiniz.

Kullandım, ek olarak benzeri Gamepower da kullandım, aramaya sadece James Donkey 712 alınır mı? Yazın, konulara göz ucuyla bir bakın. Benim düşüncemi paylaşan ve paylaşmayan yorumları sayın. Yalnız benimle aynı düşüncedeki yorumları saymak zamanınızı alır, hesap makinesi kullanabilirsiniz.

Aslında yukarıda cevabını vermiştim. Ben sadece bazı markalara forumda klişe cevaplar verildiğini düşünüyorum. Hiç kullanmadım bu markanın ürünlerini. Alışveriş sitelerinde yapılan yorumlarada bakıyorum orada da tavsiye eden çok mesela. Ürünü alıp tavsiye edenler mi dinlemek mantıklı yoksa hep bir ağızndan birinin sözünü kopyala yapıştır yapanların mı ona alıcı karar verir artık.
Sonuç olarak burası herkesin rahatlıkla üyelik alabildiği sıradan bir teknoloji forumu.

Aslında yukarıda cevabını vermiştim. Ben sadece bazı markalara forumda klişe cevaplar verildiğini düşünüyorum. Hiç kullanmadım bu markanın ürünlerini. Alışveriş sitelerinde yapılan yorumlarada bakıyorum orada da tavsiye eden çok mesela. Ürünü alıp tavsiye edenler mi dinlemek mantıklı yoksa hep bir ağızndan birinin sözünü kopyala yapıştır yapanların mı ona alıcı karar verir artık.
Sonuç olarak burası herkesin rahatlıkla üyelik alabildiği sıradan bir teknoloji forumu.
Size kesinlikle katılıyorum hocam, fakat şöyle bir durum var. Burası bir teknoloji forumu. Bir ürünü kullanmasan bile özellikleriyle bir yargıya varılabilir. Öte yandan alışveriş sitelerinde ürünü alanların çoğu teknolojiyle arası yakın olmayan, sırf ışıklı mışıklı diye alıp süper diye yorum yapanlarla dolu. Hatta ve hatta daha önce bir ürünün kalitelisini kullanmayıp ilk deneyimini bu markalarla yapan yorumlarla dolu, o yüzden güvenilirliği çok az. Ben kendi adıma konuşayım Gamepower james donkey ve rampage in kulaklık mouse ve klavye 3 lüsünden hepsini kullandım ona göre yorumumu yapıyorum.

711 kullandım, kablo kalitesi rezil oluyor bu seride ama performans bakımından sıkıntı yaşamadım. 100 kusure almıştım kulaklığı. Garantisi yoksa almayin yoksa kablosu sizi delirtir. Başka ne alinilabilir hiçbir fikrim yok 1 senedir piyasadan haberdar değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı