James Donkey 712 almak

Mauserre

Centipat
Bir anlık gazla İncehesap Gaming gecesinden 270 liraya aldım kulaklığı, internette çok kötü yorum var ne yapsam bilemiyorum. Önerileriniz ve görüşlerinizi bekliyorum.

Bir anlık gazla İncehesap Gaming gecesinden 270 liraya aldım kulaklığı, internette çok kötü yorum var ne yapsam bilemiyorum. Önerileriniz ve görüşlerinizi bekliyorum.
Bu forumda james donkey,gamepower,rampage,everest gibi markalar önerilmiyor.
James donkey almayın bence. 2 Tane sorun yaşayan arkadaşım var
1-) James Donkey 710 Kulaklık: 1 2 ay içinde mikrofonu bozuldu.Arkadaşım başka bir kulaklığın mikrofonunu kullanmak zorunda kaldı
2-) James Donkey bir klavye (modelini hiç sormadım). Ara ara maçtayken shift basmıyor,3 tuşu basmıyor diye sızlanıyor.

O kulaklıklar COVID'in başında 100 TL civarındaydı stok sorunundan 270 liraya ulaştığını düşünüyorum. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Eğer içine bir sıkıntı kaçtıysa iptal edebilirsin iyi günler dilerim.

Ben kullanıyorum alalı 1 yılı geçmiştir. Şahsen gayet memnun kaldım. Gerek ses kalitesi ses yüksekliği kafada oturuşu derisinin kalitesi gayet güzel. Mikrofonu gayet güzel bir şekilde sesi karşıya iletiyor. Hem laptop hem PS4'de kullanıyorum tavsiye ederim.

Geri
Yukarı