James Donkey 712 mikrofon çalışmıyor

ogustasyus

Centipat
Merhaba iyi günler bugün James Donkey 712 elime geçti 2 gün önce almıştım. Az önce takıp denedim ses geliyor ama mikrofon çalışmıyor yardımlarınızı bekliyorum.

Ve Driver kurmaya çalıştığımda takılı olduğu halde şu hatayı alıyorum.

Dosya Ekleri

• hata2.png
    hata2.png
    221 KB · Görüntüleme: 55
  • hata1.png
    hata1.png
    219,8 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce kurulumunu yaparken cihazı sonra takın. Mikrofon yuvaya tam oturmamış olabilir. Sorununuz geçmez ise aldığınız yer ile konuşup değişim hakkınızı kullanınız.

İlk önce kurulumunu yaparken cihazı sonra takın. Mikrofon yuvaya tam oturmamış olabilir. Sorununuz geçmez ise aldığınız yer ile konuşup değişim hakkınızı kullanınız.
sonradan takma olayını denedim ve ayrıca mikrofon yuvaya tam oturmamış ne demek kulaklığın tek girişi var o da usb 3.0 lütfen bilginiz olmadan yanlış yorumlar yapmayınız

sonradan takma olayını denedim ve ayrıca mikrofon yuvaya tam oturmamış ne demek kulaklığın tek girişi var o da usb 3.0 lütfen bilginiz olmadan yanlış yorumlar yapmayınız
Sen çok bilgili isen neden buraya konu açıyorsun. Sana yardımcı olmaya çalışıyorum. Mikrofon çıkarılıp takılan modellerde bu sorunu yaşamıştım. Bu model de çıkarılamıyormuş. Yanlış yorum yaptığım yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı