James Donkey 712 mikrofondan cızırtı geliyor

Daha fazla  
Video kaydı yaparken mikrofondan aşırı şekilde cızırtı geliyor Windows'tan da mikrofon bas ayarı yapamadım yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

James Donkey ürünleri kalitesizdir. Adında eşek olan bir markadan ne beklenir zaten? Keşke almadan önce bir konu açsaydınız, daha iyi ürünler tavsiye ederdi arkadaşlar. Alalı 14 günü geçmediyse iade edin.

Video kaydı yaparken mikrofondan aşırı şekilde cızırtı geliyor Windows'tan da mikrofon bas ayarı yapamadım yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

Ekran kartınız nedir? +Gtx 9xx ise RTX voice kullanmanızı öneririm.

https://developer.download.nvidia.c..._Voice/NVIDIA_RTX_Voice_v0.5.12.6_Updated.exe

Gerçekten cızırtı ve dip sesi alıyor.

Eğer AMD kartınız varsa, kulaklığı "ayıplı mal" olarak iade edebilirsiniz. Önce garantiye göndermeniz gerek 14 gün geçtiyse fakat 14 gün geçmedi ise İncehesap mh arayarak Yurtiçi Kargo kodu isteyin ve verdikleri koda ürününüzü gönderin, %98 alacaklardır.

Ekran kartım msi rx570 4gb
Kulaklığı alalı 14günü geçti 2 3 ay falan oldu yeni farkettim cızırtıyı başlarda yoktu çünkü format falan atmıştım ondan sonra olmaya başladı

James Donkey ürünleri kalitesizdir. Adında eşek olan bir markadan ne beklenir zaten? Keşke almadan önce bir konu açsaydınız, daha iyi ürünler tavsiye ederdi arkadaşlar. Alalı 14 günü geçmediyse iade edin.

Ezbere konuşmayın, kulaklığı 2 yıldır kullanıyorum. Sadece mikrofonu kötü 250₺'lik bir kulaklık için ses kalitesi tatmin edici düzeyde.

Ses denetim masasından bas azaltma diye bir şey varmış. YouTube'dan izlemiştim ama bende mikrofon bası diye bir şey yok ayarlarda halledemedim bir türlü mikrofon basını nasıl aktif edebilirim?

Bu kısımda olması lazım. Burada mı yok?
resim_2021-01-20_000057.png

Geri
Yukarı