James Donkey 712 vs Gamepower Mihawk

Gamepower, gamebooster, James Donkey, Rampage Everest gibi markalar dandik oluyor genelde. Üründe sıkıntı çıkabilir. Biz forumca o markaları önermiyoruz. Benim attığım kulaklık çok daha iyi. Ama karar sizin. İster eşeğe binip 1000 km gidin, ister araba ile gidin karar sizin. Şahsen fiyatı daha düşük olsa belki alırdım, bütçe olmadığından. Ama kulaklık 250 TL. O zaman kesin almaz, kaliteli kulaklıklara bakardım.

Lyrex e katılmıyorum kendisi büyük ihtimal az daha koy Corsair al diyenlerden azıda 200 300 TL olanlardan. Bende mihawk alacağım. Beğenmezsen iade edersin her markanın kulaklığının yorumunda en az 1 adet yok cızırtı yok uğultu yazıyor beğenmezsen iade edebilirsin. Diğer markaları deneyimleyemedim. Ama Gamepower'ın bir sürü ürününü denedim. Yorumlarda illaki yazıcak illaki birisinde sorun olacak onun şansızlığı.

Lyrex e katılmıyorum kendisi büyük ihtimal az daha koy Corsair al diyenlerden azıda 200 300 TL olanlardan. Bende mihawk alacağım. Beğenmezsen iade edersin her markanın kulaklığının yorumunda en az 1 adet yok cızırtı yok uğultu yazıyor beğenmezsen iade edebilirsin. Diğer markaları deneyimleyemedim. Ama Gamepower'ın bir sürü ürününü denedim. Yorumlarda illaki yazıcak illaki birisinde sorun olacak onun şansızlığı.

Bazı ürünlerde şans eseri bir sorun olmuyor. O da olmasa bu firmalar batmıştı.

Geri
Yukarı