James Donkey 720 alınır mı?

Bu fiyata ne önerirsin?

Rampage, Gamepower, James Donkey alınmaz.

Bunu her yazdığımda 1 şınav çekseydim giga chad olmuştum.

Kardeşim Gamepower klavye kullanıyorum 2 senedir herhangi bir sıkıntı çekmedim James Donkey 710 var şu an yaklaşık 1.5 sene oldu herhangi bir sıkıntı yok pedleri soyulması dışında. Önermiyorsanız bu fiyatlara başka marka önerin mağdem.

Bu fiyata ne önerirsin?

Kardeşim Gamepower klavye kullanıyorum 2 senedir herhangi bir sıkıntı çekmedim James Donkey 710 var şu an yaklaşık 1.5 sene oldu herhangi bir sıkıntı yok pedleri soyulması dışında. Önermiyorsanız bu fiyatlara başka marka önerin mağdem.

😭 😭 Yoruldum artık... Allah rızası için bir bitmediniz ha.

Senin bir ürünü 1011041040 yıldır kullanıyor olman o ürünü kaliteli yapmaz.
Kalite demek uzun ömür demek değildir.
Ki uzun ömürlü de değiller orası ayrı.
Aynı konudan 20 tane açıldı, başka konulardan da yararlanabilirsiniz.

😭 😭 Yoruldum artık... Allah rızası için bir bitmediniz ha.

Senin bir ürünü 1011041040 yıldır kullanıyor olman o ürünü kaliteli yapmaz.
Kalite demek uzun ömür demek değildir.
Ki uzun ömürlü de değiller orası ayrı.
Aynı konudan 20 tane açıldı, başka konulardan da yararlanabilirsiniz.

Toplamda değil, daha bugün 20 tane açıldı.
Hepsi fırından yeni çıkmış gibi sıcak.

James donkey 710 kullandım, hayatımda kullandığım en rezil en berbat kulaklıktı bu arada. Basslar yok ses kalitesi kötü yazılımı REZALET. 3d sound programına james donkey arayüzü yapmışlar. Hem soruyorsun hem de insanların fikirlerini görmezden geliyorsun. Garip.

James Donkey 710 kullandım, hayatımda kullandığım en rezil en berbat kulaklıktı bu arada. Bas desen yok ses kalitesi kötü yazılımı REZALET. 3D sound programına James Donkey arayüzü yapmışlar.

Olsun hocam siz de en az 128 milyar yıldır kullanıyordunuz değil mi?
Pardon 128 milyar başka bir şeydi...

Ben kullanıyorum gayet memnunum alalı 1 sene oldu. Daha önceden dap dandik bir mikrofon kullandığım için şu an JD 720'nin mikrofonu Mercedes gibi geliyor. Bass benim için yeterli hatta şöyle söyleyeyim Battlefield 4'te yanıma bomba düşünce kulaklığın üst metali sallanıyor. Ses izolasyonu gayet iyi dışardaki seslerin bir kısmını almıyorum beğendim tavsiye ederim ancak beğenmediğim tek yanı kablosunun solda olması. Kablo memelerime değiyor ve huylandırıyor. :D

Ben kullanıyorum gayet memnunum alalı 1 sene oldu. Daha önceden dap dandik bir mikrofon kullandığım için şu an JD 720'nin mikrofonu Mercedes gibi geliyor. Bass benim için yeterli hatta şöyle söyleyeyim Battlefield 4'te yanıma bomba düşünce kulaklığın üst metali sallanıyor. Ses izolasyonu gayet iyi dışardaki seslerin bir kısmını almıyorum beğendim tavsiye ederim ancak beğenmediğim tek yanı kablosunun solda olması. Kablo memelerime değiyor ve huylandırıyor. :D

Evet Gamepower ve James Donkey mikrofonları gayet iyi.

Ama o kadar.

Geri
Yukarı