James Donkey JD27FG1MS144 nasıl?

akbay64

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar;
Bugün İncehesap'dan 1600 TL'ye James Donkey JD27FG1MS144 27" 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming monitör aldım. Ama iade hakkım hala var.
Bu ürün hakkında bilgisi olan var mı? Nasıl bir üründür?
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• james.JPG
    james.JPG
    47,4 KB · Görüntüleme: 36
Kötü, 140 TL daha verip bunu alırsanız daha iyi olur: MSI Optix G24C4 23.6" 1ms Full HD Freesync Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Ekleyemeyecekseniz:

Şu yorum yardımcı olur hocam :
Merak ettiğim bir şey var kötü yazan arkadaşlar hiç kullandı mı? Forumda James Donkey sevilmiyor biliyorum ama kötü yazmak için kullanmış olmak gerekmiyor mu? Acaba paneli nedir, hangi markadır, garanti koşulları nedir bilginiz var mı?

"Bence de çok haklısın, JD markasının SSD'sini kullanıyorum 2 senedir. Bu SSD için de deli dehşet yorumlar vardı; yok efendim elinde patlar, geçmiş olsun vb. sonuç, kullandığım PC 7/24 açık hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana. Konuda geçen monitörün Samsung panel kullandıklarını ve 0 ölü piksel garantili olduğunu bile bilmeyen gelip yorum yapabiliyor maalesef. Bir de F/P ürün olarak değerlendirme çerçevesinden bakmıyoruz maalesef. Adam elinde 1bin 1.5bin vardır belki, bunu düşünen de yok. Benim fikrim, kullanılan panel ve kalite bakımından F/P ürünüdür, ve daha önce JD marka kullandığım kulaklık, SSD vs ürünlerine bakınca bu yorumu yapabiliyorum. Ha şu an sen kullanıyor musun ki de yorum yapıyorsun diyenler olabilir. Kullandığım ve aldığım malzemelerin malzeme üretim firmalarına bakıp öyle alıyorum; öyle ki Samsung panel kullanıyorlar. AOC mark 27inc 75Hz 1ms ekran kullanıyorum mesela, ama o zamanlar satışta yoktu sanırım. Olsaydı gözüm kapalı alırdım ki şu an 2. ekran olarak almayı bile düşünüyorum."

Kötü bir tercih. 1080P için 27 inç çok büyük. Marka zaten çok berbat.
1080P için 27 inç büyüktür algısı kişiye göre değişir hocam. AOC C27G1 kullandım ve çok memnundum herhangi bir sorun yoktu göze kötü de gelmiyordu.

Geri
Yukarı