James Donkey JD27FG1MS144 Olumlu - Olumsuz Eleştiriler

Ali Güngör'ün çektiği inceleme videosunda diğer 28 ve 32 lik modellerle kıyaslandığında arada çok net bi renk farkı çıktı bunda da hocam videodan bile çok net gözükebiliyor

Kardeşim bu monitor işinin internet ortamında suyu çıkmış. Bende 2 gün önce Vatan'dan AOC C24G1 sipariş ettim ama araştırırken öyle çok negatif yüklendim ki.. Bu monitore genel manada yorumlar iyi ama tıpkı diğer marka ve modellerde olduğu gibi bunda da hemen her yorumda ölü piksel yazan var.. O kadar çok monitor araştırdım o kadar çok yorum okudum ki artık kullanıcı yorumları konusunda baya bir bilgilendim. Bir ölü piksel sorunu var ki görme.. Ben zannederdim ki 10 monitorde 1 tane çıkıyor onu da değiştiriyosun yada umursamıyorsun bitiyor ama öyle değilmiş. Benim bu yorumlardan gördüğüm 10 monitorun 9'unda ölü piksel çıkıyor. O çıkmasa ışık sızması oluyor, o da olmazsa başka bir sorun.. Gelinen teknolojik seviyede sorunsuz monitor üretmek imkansız gibi bir şey sanırım ben bu çıkarımı yaptım en sonunda. Bu yüzden sana tavsiyem bilindik bir markanın bilindik bir modelini bilindik bir siteden alman. Bak marka bile tek başına yetmiyor o markanın en sorunsuz denilen modelini almak lazım. Monitor almak rus ruleti oynamak gibi bir şey sanırım, şansın varsa sorunsuz ürün geliyor yoksa hep sıkıntılı ürünler..

Bunlar benim okuduğum yorumlardan yaptığım çıkarımdır. Ya durum gerçekten bu kadar vahim yada insanlar gereksiz yere abartıyorlar.

İnternet üzerinden aldığın ürünü test edeceklerini zannetmiyorum. Şöyle bir şey yapabilirsin. Eğer aldığın monitörde ölü piksel olursa 14 gün iade hakkını kullanarak monitörü iade et. Para kredi kartına geri yattıktan sonra Vatan Bilgisayar'a gidip aynı ürünü elden alabilirsin.

Bende kısa bir süre önce incehesaptan almıştım 1 ay kadardır kullanıyorum ölü piksel testi yaptım sıkıntı çıkmadı gayet hoşuma gitti tek sorunum parlaklığı 0 yapmama rağmen gözümü ağrıtması :)

İnternet üzerinden aldığın ürünü test edeceklerini zannetmiyorum. Şöyle bir şey yapabilirsin. Eğer aldığın monitörde ölü piksel olursa 14 gün iade hakkını kullanarak monitörü iade et. Para kredi kartına geri yattıktan sonra Vatan Bilgisayar'a gidip aynı ürünü elden alabilirsin.
Fiyat habire artıyor ve iade işlemiyle çok zaman kaybetmek de istemiyorum. Ölü piksel çıkarsa mağazada değişim olmaz mı?

Desteğiniz için teşekkürler. Çok yakın bir arkadaşımın tesadüf eseri bu monitörü kullandığını öğrendim ve yazılanlara bakmayıp kesinlikle almamı söyledi ve aldım bende. Umarım sıkıntı yaşamam dediğiniz gibi. Eğer ki bir sorunla karşılaşırsam 14 gün içinde iade hakkım var zaten diğer viewsonic monitörü alırım muhtemelen. Umarım haklı çıkmazsınız :) Desteğiniz için teşekkürler.
Ürünü alalı yaklaşık 8 ay olmuş. İyi ki de almışım gayet memnunum. Almayı düşünenlere uzun kullanım yapmış biri olarak önerim kesinlikle alsınlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı