James Donkey JD27GM144 alınır mı?

Diğer monitörler ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Cuma günü iyi indirim yaparlarsa ben de alacağım 27 inç olanı. 24 inç 144 Hz diğer monitörler ile aralarında 500 600 TL fark var diğer modelinin. Bence alınıp denebilir. Bir sorun çıkarsa iade ederim.

Yahu önerilmemesi bir şeye dayanarak söylenen bir şey değil. Sadece bilinen markaların aksine yeni ve Çin malı bir ürün. Ucuz malzeme kullanıyorlar. O aşikar zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müneccim değiliz elbette. Ancak alışılmış bir durum bu. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Diğer birçok Çin malı üründe olduğu gibi ucuz malzeme kullanılıyor. Sonuç olarak kalitesi de düşük oluyor. Bunun örneğini Motospeed, Mantistek gibi markalarda gördük. James Donkey SSD'lerle de başı ağrıyan insanlar var. Diğer markalara kıyasla daha çok başı ağrıyan insan olduğu için bu ucuz çözümleri de önermiyoruz. Uygun fiyatlı değil, ucuz bir ürün.

Yahu önerilmemesi bir şeye dayanarak söylenen bir şey değil. Sadece bilinen markaların aksine yeni ve Çin malı bir ürün. Ucuz malzeme kullanıyorlar. O aşikar zaten.
Rampage Bright Rm-68 27" 1ms Dvı+hdmı+dp Monitör - n11.com
Olayın en komik olduğu nokta bu tarz üretimi yıllardır ülkemizde Segment Bilgisayar yapıyordu kalitesiz olarak adı çıktı. Şimdi James Donkey ve Gampower bir anda ülkeye girdi ne hikmetse yeni markalara şans tanımak lazım oldu bunun ismi.

James Donkey'nin 610, 007 ve 480GB SSD'sini kullanıyorum bu arada ama hiçbir ürün ilk ekipmanım veya tek SSD'im değil bunlar hep meraktan ama monitör gibi benim sağlığı doğrudan etkileyecek ürün almam, alana da mani olmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı