James Donkey JD27GM144 HDMI 2.0 ile 1080P 144 Hz Görüntü Alamama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
James Donkey JD27GM144 1ms 144Hz FreeSync Monitör - incehesap.com ve MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar ekran kartına sahibim.

1080P HDMI 2.0 Kablo bağlantısı ile 144Hz'de ekran 5-10 saniyede bir kapanıp açılıyor kendiliğinden. 120Hz'e çektiğim zaman hiçbir sıkıntı yok. Arıza Monitör'den mi? Yoksa kablodan mı? Display Port'a mı geçmem lazım? Yardımlarınızı bekliyorum.
1300 TL'ye biraz az özellikli fakat hem sağlık açısından hem de kalite açısından daha iyi bir monitör alabilirdiniz. Eğer hala iade etme şansınız varaa iade etmenizi öneririm. Onun dışında sorununuz hakkında bir bilgim yok. Biliyorum sorununuzu çözmek için bir cevap yazmadığım için bana kızıyorsunuz fakat bunu söylemek istedim. Sağlık herşeyden önemlidir ve bu monitörde eye-care özelliği yok. Hem TN panel olup hem de eye-care özelliği olmayınca ilerde ciddi göz sağlığı sorunlarına neden olabilir.

1300 TL'ye biraz az özellikli fakat hem sağlık açısından hem de kalite açısından daha iyi bir monitör alabilirdiniz. Eğer hala iade etme şansınız varaa iade etmenizi öneririm. Onun dışında sorununuz hakkında bir bilgim yok. Biliyorum sorununuzu çözmek için bir cevap yazmadığım için bana kızıyorsunuz fakat bunu söylemek istedim. Sağlık herşeyden önemlidir ve bu monitörde eye-care özelliği yok. Hem TN panel olup hem de eye-care özelliği olmayınca ilerde ciddi göz sağlığı sorunlarına neden olabilir.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

bende de aynı sorun var.
yalnız bir durum daha var ben 60 hz ile 120 hz arasındaki farkı da anlayamadım.
boşunamı zorluyoruz kendimizi 144 hz monitör alacağız diye :LOL:

bende de aynı sorun var.
yalnız bir durum daha var ben 60 hz ile 120 hz arasındaki farkı da anlayamadım.
boşunamı zorluyoruz kendimizi 144 hz monitör alacağız diye :LOL:

Hangi marka monitör sendeki hocam [emoji4]

DisplayPort’un hangi versiyonunu almalıyım 1.2 monitör destekliyor. Ekran kartı 2.0’ı destekliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı