James Donkey JD27GM144 alınır mı?

O zaman bunu da alırsın sen.
Olayın en komik olduğu nokta bu tarz üretimi yıllardır ülkemizde Segment Bilgisayar yapıyordu kalitesiz olarak adı çıktı. Şimdi James Donkey ve Gampower bir anda ülkeye girdi ne hikmetse yeni markalara şans tanımak lazım oldu bunun ismi.

James Donkey'nin 610, 007 ve 480GB SSD'sini kullanıyorum bu arada ama hiçbir ürün ilk ekipmanım veya tek SSD'im değil bunlar hep meraktan ama monitör gibi benim sağlığı doğrudan etkileyecek ürün almam, alana da mani olmam.
Geçmiş mesajlarımda neden alınabileceğini ve önceliğimin bilinen kalitesi tescillenmiş ürünler olduğunu belirttim. Eğer bu monitör 800 TL civarına düşecek olursa alıp deneyeceğim yazdım. James Donkey SSD almak nasıl senin tasarrufunda ise bu da benim tasarrufumda. Kimseye alın bu monitörü çok kaliteli demedim. Fiyat/performans ürünü olduğu için denenebilir, alınabilir. Sen alma. Kimse sana neden almadın demez. Gelip buraya bak şundan şundan dolayı alınmaz bu ya da şundan sebep alınabilir diye üsluplu yorum yazmak zor geliyor herhalde.

Geçmiş mesajlarımda neden alınabileceğini ve önceliğimin bilinen kalitesi tescillenmiş ürünler olduğunu belirttim. Eğer bu monitör 800 TL civarına düşecek olursa alıp deneyeceğim yazdım. James Donkey SSD almak nasıl senin tasarrufunda ise bu da benim tasarrufumda. Kimseye alın bu monitörü çok kaliteli demedim. Fiyat/performans ürünü olduğu için denenebilir, alınabilir. Sen alma. Kimse sana neden almadın demez. Gelip buraya bak şundan şundan dolayı alınmaz bu ya da şundan sebep alınabilir diye üsluplu yorum yazmak zor geliyor herhalde.
Normal satış fiyatının %40'ı kadar bir indirim beklemek sürrealist bir düşüncedir. Al veya alma demedim "Sen alma." imasının sebebi nedir?
Neden alınmayacağını anlatırım ama fikriniz değişir mi o konu muallak. Popüler monitör sitesi "displayspecifications" tüm monitörleri sistemlerine kaydediyor tabii aklı başında markaları. Bu markalar dışında bir monitör almanın hiçbir mantıklı tarafını göremiyorum ve bu ürünü tanıtan Abdullah'ın bir bilgiye sahip olduğunu düşünmüyorum.

Normal satış fiyatının %40'ı kadar bir indirim beklemek sürrealist bir düşüncedir. Al veya alma demedim "Sen alma." imasının sebebi nedir?
Neden alınmayacağını anlatırım ama fikriniz değişir mi o konu muallak. Popüler monitör sitesi "displayspecifications" tüm monitörleri sistemlerine kaydediyor tabii aklı başında markaları. Bu markalar dışında bir monitör almanın hiçbir mantıklı tarafını göremiyorum ve bu ürünü tanıtan Abdullah'ın bir bilgiye sahip olduğunu düşünmüyorum.
''Sen alma'' imasının sebebi yoruma başladığınız cümle. Raporlamam sebebi ile moderetör arkadaşın sildiği cümle. Ne yazdığınızı biliyorsunuz. Ne kadar indirim olacağı konusunda bir fikrim yok. Ben indirime giren 2 ürünü karşılaştıracağım. Ürünün neden alınmayacağı hakkındaki yorumları ve verileri biliyorum. Başkasının yorumu ile bir sey alınmaz zaten. Abdullah inceledi diye almıyorum ben o incelemeden önce konu açıp sormuştum zaten. Ben aradaki fiyat farkına bakıp riski göze alarak deneme taraftarı olduğumu belirttim. Neden tartışıyoruz ki zaten hala. Iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı