James Donkey JD450 Mousepad Alınır mı?

torresinho

Hectopat
Fiyatı 80 TL olmuş. Steelseries, HyperX gibi markaların mousepadlerini stokta bulmak da çok zor bu aralar. Bulunsa bile fiyatları yüksek. Bildiğiniz kaliteli mousepadler var ise önerilere açığım. (Large boy).

Fiyatı 80 TL olmuş. Steelseries, HyperX gibi markaların mousepadlerini stokta bulmak da çok zor bu aralar. Bulunsa bile fiyatları yüksek. Bildiğiniz kaliteli mousepadler var ise önerilere açığım. (Large boy).

Ben de öyle bakınırken almıştım, fiyatına değer mi tartışılır; büyük bir James Donkey önyargısı var forumda :) . Benim hoşuma gidiyor açıkçası. Large bir mousepad'i de bundan çok daha düşüğe bulamazsın sanırım.

Ben de öyle bakınırken almıştım, fiyatına değer mi tartışılır; büyük bir James Donkey önyargısı var forumda :) . Benim hoşuma gidiyor açıkçası. Large bir mousepad'i de bundan çok daha düşüğe bulamazsın sanırım.
Aktif olarak aynı mousepadi kullanıyorum. Dokuları aynı sanırım JD450 ile. Buna da alıştığım için pek sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Steelseries, Hyperx gibi markaların mousepadini hiç kullanmadım. Aradaki fiyat farkına değer mi?

Şu JD ve GP ön yargısını bırakın.
Kaç kere dedim gene diyeceğim.
Bunlar Asya da çok ünlü markalar.
Ve bizim paramız Çin'de, korede, Japonya'da çok pahalı.
Yani olması gerektiği gibi daha doğrusu.
Araştırın.
Eyvallah uzaktan baktın mı
-Vay anasını satayim şu Razer'a bak ışıqlı mışıqlı.
(Price 1000TL)
Bunlar batıyor bize.
İsteyen alır isteyen almaz. Ama sen bunu kötülüyorsan neden olduğunu söyle.
Merdiven altı deyip geçme.

Aktif olarak aynı mousepadi kullanıyorum. Dokuları aynı sanırım JD450 ile. Buna da alıştığım için pek sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Steelseries, Hyperx gibi markaların mousepadini hiç kullanmadım. Aradaki fiyat farkına değer mi?

Dokuları aynıdır , alışmışsan hiç heyecan arama derim :) Zaten bir parça işini görüyorsa daha pahalısını almaya lüzum var mı? Tartışılır.

Birebir aynı fikirdeyim dostum. Ben de bu aralar mouse pad arayışındayım. Bu ürünü aldın mı veya herhangi bir tavsiyen var mı? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı