James Donkey marka monitor alınır mı?

Kule tipi fan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Türkiye pazarina yeni giren bir ürün kesfettim ve yakin zamanda monitörümu degistirmeyi dusunuyorum. Bütçem fazlasiyla kisitli oldugu icin 3500 TL limit ile monitor arastirdim.
4 sonuç cikti.
1712657742653.png

En makul geleni bu oldu.

Sizce alınır mı?

Monitör konusunda bilgili değilim lakin Eşek Jeyms, GameBooster gibi etiket bastırıp ürün satan firmaların hiçbir ürünü alınmaz.

Merhaba. Türkiye pazarina yeni giren bir ürün kesfettim ve yakin zamanda monitörümu degistirmeyi dusunuyorum. Bütçem fazlasiyla kisitli oldugu icin 3500 TL limit ile monitor arastirdim.
4 sonuç cikti.

En makul geleni bu oldu.

Sizce alınır mı?

Acer Nitro KG242YM3bmiipx Monitör hocam bu var pek fazla bilmiyorum ama bütçenize uygun.

Acer Nitro KG242YM3bmiipx Monitör hocam bu var pek fazla bilmiyorum ama bütçenize uygun.

Onerileriniz icin teşekkür ederim. Sanirim bu ikisinden birini tercih edecegim.

Monitör konusunda bilgili değilim lakin eşek jeyms, Game Booster gibi etiket bastırıp ürün satan firmaların hiçbir ürünü alınmaz.

Etiket bastirma dediginiz şey sanirim o markalar belli bir yere monitor urettirip onu da marka etiketi basip satiyorlar. Hatta yazilimlarida o yuzden ayni oluyor.

2024-04-09-14-25-50-514-min.jpg

Misal, HDR yaziyor ama gercek HDR ile uzaktan yakindan bir alakasi yok.

Son düzenleme:
Onerileriniz icin teşekkür ederim. Sanirim bu ikisinden birini tercih edecegim.

Etiket bastirma dediginiz şey sanirim o markalar belli bir yere monitor urettirip onu da marka etiketi basip satiyorlar. Hatta yazilimlarida o yuzden ayni oluyor.

Eki Görüntüle 2163707

Misal, HDR yaziyor ama gercek HDR ile uzaktan yakindan bir alakasi yok.

Aynen öyle, hatta bunu sadece bu markalar değil ASUS MSI gibi büyük markalar da yapıyor.

ASUS'un da MSI'ın da kendi ürettiği bir panel yok.

Dünyadaki panel üreticileri bellidir. LG, Samsung, sharp, au optronics (BenQ-Acer), nec, Sony vs.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı