James Donkey Monitör Alınır Mı?

Bence yanlış düşünüyorsunuz o zaman markaların bir anlamı kalmıyor.

Marka savunuculuğu yapmıyorum. Ama sana küçücük bir örnek vereceğim.
Arçelik 4 programlı x model bulaşık makinesi:1000 TL
Altus 4 programlı x model bulaşık makinesi : 750 TL

Altus arçelik fabrikasında bantında üretilen tüm parçaları en minik vidasına kadar arçelik markasında ne kullanılırsa aynısı kullanılıyor ve arçelik servisi tarafından garantisi vs sağlam.(Fabrikada Ar-ge de çalışan arkadasım düğünümden önce beyaz eşya almadan önce bilgilendirme yapmıs benı cok paralardan kurtarmıstı )
Diyeceğim şu iyi incelemek lazım.. Yine diyorum teknoloji şans işi.

Kardeşim 27" de piksel sayarsın diyenlere pek katılmıyorum. Ben hem 24" hem de 27" tecrübe etmiş birisi olarak şunu söyleyebilirim ki önemli olan monitöre uzaklığın. Monitörün dibine girip de oyun oynayan biriysen belki rahatsız edebilir ancak profesyonel cs-go oyuncuları gibi monitörün içine girmiyorsan rahatsız etmeyecektir. Dediğim gibi her halükarda 14 gün içinde iade hakkın var. Hatta alırsan güzel bir inceleme yap da insanlara rehber olsun. Bu forumda buna çok ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
Eğer ki alırsam , inceleme yapmayı düşünüyorum .

Kardeşim 27" de piksel sayarsın diyenlere pek katılmıyorum. Ben hem 24" hem de 27" tecrübe etmiş birisi olarak şunu söyleyebilirim ki önemli olan monitöre uzaklığın. Monitörün dibine girip de oyun oynayan biriysen belki rahatsız edebilir ancak profesyonel cs-go oyuncuları gibi monitörün içine girmiyorsan rahatsız etmeyecektir. Dediğim gibi her halükarda 14 gün içinde iade hakkın var. Hatta alırsan güzel bir inceleme yap da insanlara rehber olsun. Bu forumda buna çok ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
Yorumunuzun şu kısmı çok güzeldi.->Hatta alırsan güzel bir inceleme yap da insanlara rehber olsun. Bu forumda buna çok ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
Kulaktan dolma bilgilerle birşeyler bildiğini sanan foruma yazı yazan çok insan var. Geçenlerde İntel tabanlı anakarta AMD işlemcisi önerenler gördükten sonra sana hak vermeye basladım..
Herkes 1 markaya sabitlenmiş. Ondan iyisi yok , yada bir yerlerde duymuş en iyi o sanıyor. Lafım ortaya üstüne alınan alınabilir elbette. Ama denemedende nasıldır bilinmiyor. Her neyse tüketici hakları var sonuçta 14 gün iade dalgası var sorun olursa iade edilir bu kadar net.

Geri
Yukarı