James Donkey SSD alınır mı?

WaxyLocket

Decipat
Dostlarım, hocalarım şimdi 500GB bir NVMe SSD'im mevcut fakat yetmiyor. Windows 50 Valorant 40 falan filan kaldı 300GB, doğru düzgün oyun kurmadım. Ben de SSD almaya yeltendim, aklımdaki model 240 GB JAMES DONKEY JD240 LE 2.5" 510-500 MB/s SSD Disk alınır mı? Uyum sorunu falan var 3 yıl bire bir değişim var. Onun yanında bayağı kişide çekmiş, çok sorun görmedim. Forumda bahsedenler uyum sorunu falan yazmış alınır mı? Alınmaz ise bu fiyat bandındaki SATA SSD önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Kronik sorunlu.

Az önce tekrar aldım değerleri hala ilk günkü gibi kullanıyorum hızı aynı. Ortama göre her SSD kronik sorunlu veya kötü fakat aşırı olaylar olmadıkça tamamen elektronik ürün şansı. @WaxyLocket

Bana göre de kötü markalar sandisk crucial ve WD çünkü 3 markadan da aldığım ürün bozuldu garantileri çalışıyor evet ama yine de gözüm de kötü artık bu iş herkes için böyle elinde patlayan birisi ürünü kötüler arkadaşım da 500 gblik james donkey vardı 5 ay da patladı mesela yenisini gönderdiler dediğim gibi tamamen şans.

xxaxaxaxaxa222.png

SSD Değerleri aktif olarak 3 yıl boyunca kullanıldı sürekli oyun kuruldu silindi dosya atıldı vesaire vesaire.

1668725655519.png

Dosya Ekleri

• xxaxaxaxaxa222.png
    xxaxaxaxaxa222.png
    50,3 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı