James Donkey SSD alınır mı?

MarkV

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Önceki konuları inceledim bu marka sorunluymuş hala öyle mi bir bilginiz var mı? Sadece ek depolama olarak kullanacağım oyun ve arşiv için hız umurumda değil açıkçası laptop olduğu için mecburen M.2 alacağım, DRAM'li bir SSD'im var ancak 7 ayda %2 canını almışım onunda.

3 yıl bire bir değişim garantiside veriyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli verilerin saklanacağı ve ana disk olarak kullanılamayacağı bir marka. Önemsiz şeyler için alınır fiyat farkına değecekse.

Önceki konuları inceledim bu marka sorunluymuş hala öyle mi bir bilginiz var mı? Sadece ek depolama olarak kullanacağım oyun ve arşiv için hız umurumda değil açıkçası laptop olduğu için mecburen M.2 alacağım, DRAM'li bir SSD'im var ancak 7 ayda %2 canını almışım onunda.

3 yıl bire bir değişim garantiside veriyormuş.

Hızı önemli değilse bile verileriniz önemli. Normal bir günde PC'yi açınca "Salt Okunur" yazısını görmek istemezsiniz. Hatta tamamen de gitmiş olabilir.

James Donkey'den özellikle uzak durun.

Alınmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet hocam gördüm bunu.
Hızı önemli değilse bile verileriniz önemli. Normal bir günde PC'yi açınca "Salt Okunur" yazısını görmek istemezsiniz. Hatta tamamen de gitmiş olabilir.
Hocam 3 yıl birebir değişim garantisi varmış arşiv yapacaktım oyun ve ıvır zıvır için
Alınmaz. Verilerinizi kağıda kurşun kalemle kodlayın daha çok işinize yarar.
DRAM'li SSD var aslında onun sağlığı 7 ayda %2 düşünce hayal kırıklığına uğradım açıkcası işim gereği 10tb yazdırma yapmışım ama kapasite yeterli gelmiyor.

Geri
Yukarı