Çözüldü James Donkey SSD Donma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

D4rkSp4rky

Hectopat
Yeni bir SSD aldım James Donkey'e ait SSD'yi taktım(notebook için) sonra açtım PC'yi ardından oyunlar falan indirdim normalde 480 GB olan SSD'yi 300 GB az kalınca sıkıntı başlıyor sonra devam ediyor bu sıkıntı bir oyuna girince oyunda yükleme ekranlarında kalıyor yüklemiyor sonra bir anda SSD( D diski) görünmüyor, bayağı okumayı kesiyor. PC fakat açınca tekrar gözüküyor, sonra tekrar çalıştır ve oyun donsun SSD kaybolsun olan bu eğer bir bilginiz varsa bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SSD'yi değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Firmware desteği olsaydı belki firmware güncellemeyi deneyebilirdiniz fakat firmware desteği yok.

600-700TL. 480 GB arıyorum.
Samsung'dan şaşmamanızı öneririm.

Adam size SSD'yi alayım mı diye sormuyor. Sadece bir soruna çözüm arıyor. Siz James Donkey almayın diyorsunuz...
Belli ki arkadaş SSD kaynaklı sorun yaşıyor. Başka çözüm biliyorsanız lütfen paylaşın.
SSD'yi değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Firmware desteği olsaydı belki firmware güncellemeyi deneyebilirdiniz fakat firmware desteği yok.

600-700TL. 480 GB arıyorum.

Adam size SSD'yi alayım mı diye sormuyor. Sadece bir soruna çözüm arıyor. Siz James Donkey almayın diyorsunuz...
Belli ki arkadaş SSD kaynaklı sorun yaşıyor. Başka çözüm biliyorsanız lütfen paylaşın.

Çözüm
SSD'yi değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Firmware desteği olsaydı belki Firmware güncellemeyi deneyebilirdiniz fakat Firmware desteği yok.

Bu SSD aklımda teşekkürler başka önerisi olan var mı?

Geri
Yukarı