James Donkey SSD kronik sorunlu mu?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bundan 1 ay önce James Donkey SSD aldım ve 1 ay güzelce kullandım. Ancak 1 hafta önce sisteme bir şey oldu, kitleniyor mavi ekranlar veriyor uygulamalari açtıktan 3-4 dakika sonra "hay aksi" "crash" veya hata kodları veriyor. İnternette araştırdım James Donkey kronik sorunlu vs dediler, ben bunu nasıl test etcem? Hız ve sağlık değerleri normal, ne yapacağım açıkcasi bilmiyorum. 430 TL verdim elimde patlasın istemiyorum. Kronik sorunları nelerdir? SSD'de mi sorun ona göre garantiye vereceğim ve garantiye verirken ne yapmam gereklidir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Daha Technopat dışında da açılmış nice konular var. Biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz.

Hocam araştırın sosyalde ara bölümünde :).
İspatla. Ben kullandım SU630 ve SU650 JD LE, JD

Sorun yaşamadım, bana ispatla kafadan yazma, sadece ispatla.

Birde konu aramaya adata yazmışsın helalde, çocuk iade edeyim mi kutusunu açmadım yazmış onu bile link copy,paste yapmışsın. Seninle tartışmam bile, hayatın da SSD kutusu gördün mü ondan bile şüpeheliyim iyi forumlar 3T.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İspatla. Ben kullandım SU630 ve SU650 JD LE, JD

yazmışsın helalde, çocuk iade edeyim mi kutusunu açmadım yazmış onu bile link yapmışsın. Seninle tartışmam bile, hayatın da SSD kutusu gördün mü ondan bile iyi forumlar 3T.

İspatla. Ben kullandım SU630 ve SU650 JD le, JD.

Bir de konu aramaya Adata yazmışsın helalde, çocuk iade edeyim mi kutusunu açmadım yazmış onu bile link copy, paste yapmışsın. Seninle tartışmam bile, hayatın da SSD kutusu gördün mü ondan bile şüpeheliyim iyi forumlar 3t.

Daha uğraşamayacağım kronik sorunlı bir SSD'nin neyini savunmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim.

.

Buyur kardeşim :).

Daha uğraşamayacağım kronik sorunlı bir SSD'nin neyini savunmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim.

.

Buyur kardeşim :).
Şunu demen yeterli idi bence. "Google ara kısmını aç su630 kronik problem yaz ve ara."

Geri
Yukarı