James Donkey SSD düşük hız

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Evet başlıkta belirttiğim gibi SSD'yi sıfır aldım ve hızı maalesef çok düşük ve kopyalama yaparken neredeyse bilgisayar kitlenecek duruma geliyor. Teşekkürler..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    63 KB · Görüntüleme: 142
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir şey daha fark ettim. SSD'den diğer Harddisk'e atarken bir sorun yavaşlama yok ama o harddisk'ten SSD'ye bir şey atarken aşırı yavaşlıyor. Bu da SSD'nin okuma hızında bir problem olduğunu gösteriyor. Değiştirseler sorun çözülür mü yoksa iade edip başka bir marka mı almalıyım sizce ?

Arkadaşlar bir şey daha fark ettim. SSD'den diğer Harddisk'e atarken bir sorun yavaşlama yok ama o harddisk'ten SSD'ye bir şey atarken aşırı yavaşlıyor. Bu da SSD'nin okuma hızında bir problem olduğunu gösteriyor. Değiştirseler sorun çözülür mü yoksa iade edip başka bir marka mı almalıyım sizce ?

Kesinlikle iade et, başka marka al. Mesela şunu gözün kapalı alabilirsin.

Adata SU650 3D NAND 2.5 Sata 3.0 Ssd Disk 240GB ASU650SS-240GT-R

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı