James Donkey SSD Hız Sorunu

anlakgunes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Lanet olası SSD'yi kullanan var mı acaba 4 günlük ürün yazma hızı HDD'nin bile gerisinde kalıyor şu an. Bu ürün herhangi bir Firmware olmadan geliyor bir de sorun yaşayan çözüme ulaşan varsa desteklerini beklerim.
IMG_5095.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim aldığım SSD de öyleydi.
Değişim için gönderdim düzgün şuan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almayın diyoruz ama özellikle indirimlerde çok fazla alınıyor bir de bir gün kullanan öneriyor fiyat/performans falan diye. Geçmiş olsun.

Yeni aldıysanız koşulsuz iade hakkınızı kullanın iade etmeye çalışın. En kötü değişim isteyin. Yeni geleni hiç kullanmadan satın.

Recep Baltaş burada bağırdı JAMES DONKEY almayın, verilerinizi eşşeğe emanet etmeyin diye ama, araştırmadan, sormadan alırsanız. Maalesef. Hakkettiniz.

Bilgisayarı yeniden başlatın ve sadece Crystal Disk Mark'ın açık olduğundan emin olun. Biraz bekledikten sonra test edin. Bu esnada sıcaklık kontrolü yapabilirsiniz. Eğer aşırı yüksekse yavaşlaması normaldir. Bu kadar değil tabi. Testler yine aynı çıkarsa iade edin.

48 derece sıcaklık sabit bugün 150leri gördü bi ara 25te yazdığı oldu garip şekilde çalışıyor.860evoda aldım bunu alırken onda hiç bi sorun yok bu anormalleşti böyle geri göndermeyi düşünüyorum.

48 derece sıcaklık sabit bugün 150leri gördü bi ara 25te yazdığı oldu garip şekilde çalışıyor.860evoda aldım bunu alırken onda hiç bi sorun yok bu anormalleşti böyle geri göndermeyi düşünüyorum.

Sensörü sanırım bozulmuş. Gerçi normal şartlarda da gerçeği yansıttığını düşünmüyorum. En kısa zamanda iade edin. Üzerine az koyup yine Samsung alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı