James Donkey SSD'leri neden tavsiye etmiyorsunuz?

Daha düzgün firmware bile yok sitelerinde, kullanıcıların bir kısmında çok çabuk bozuluyorlar.
WD varken neden bunu alsın adam?
1598388654506.png

1598388666737.png

3D NAND yoktu sanırım. Okuma yazma hızlarında kronik düşüş vardı. Bir de aynı fiyata daha güvenilr markalar var. En son Amazon TR'de Sandisk SSD Plus 480 GB 385 TL idi en son. Sözüm bu kadar, karar yine parayı verenin.

Paran yoksa alır mis gibi kullanırsın. Eğer varsa tabii ki daha iyisini alırsın. Zaten diğer markalardan daha ucuz olduğu için tercih ediliyor. Bu forumda zaten sürekli yok 100 lira daha ekle şunu al, yok 500 lira ekle şu modeli al. Geçen birisi 2500 liralık telefon önerisi istiyor, birisi gelip 5000 liralık telefon atmış, ekle bunu al falan diye.

Paran yoksa alır mis gibi kullanırsın. Eğer varsa tabii ki daha iyisini alırsın. Zaten diğer markalardan daha ucuz olduğu için tercih ediliyor. Bu forumda zaten sürekli yok 100 lira daha ekle şunu al, yok 500 lira ekle şu modeli al. Geçen birisi 2500 liralık telefon önerisi istiyor, birisi gelip 5000 liralık telefon atmış, ekle bunu al falan diye.
Piyasada çok daha ucuz ve düzgün modeller var.

Ben kullanıyorum fakat elektrik kesintisinden çok etkileniyor. 2 yılda 2 kez bozuldu ama dedikleri gibi 3 yıl bire bir değişim garantisi verdikleri için 2 kez sıfırını yolladılar. Onun dışında ilk çıktığı zaman 120GB'ı 100TL civarı satıldığı için almıştık. Şu an onun yerine Sandisk SSD Plus almak daha mantıklı.

Paylaştığım konuda anlattım yaşadıklarımı. Sizin sorun yaşamamanız çok nadir bir şey, genellikle sorun yaşıyor insanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı