James Donkey neden alınmaz?

Kulaklığını kullanıyorum ama önermem kalite olarak idare ediyor fakat yazılımında trojan çıkmıştı. O yüzden bir daha James Donkey almayacağım.

Tabiri caizse aliminyum ile çeliğin dayanıklılığı aynı mı? Ben Crucial SSD aldığım halde tam anlamıyla güvenemiyorum. Üzerinde kullanılan çipler, kontrolcü ve bunların yerleştirildiği kartın kalitesi zayıf. Kalite kontrol ve dayanıklılık testleri yetersiz. Zorlu koşullarda performanslı çalışması oldukça zor. Tofaş ile kaza yapıp bu araba parçalandı diye yakınmak gibi bir şey sorduğunuz.

James Donkey 711 kulaklığım ilk haftadan deformasyona uğrayıp 3 gün sonra bozuldu. Toplam 10 gün falan kullanabildim.

Biraz daha ekleyip alabileceğiniz daha iyi sata SSD'ler var.
İndirimlerde Patriot bir SSD kovalamanız daha iyi olabilir.
Uzun vadede kazançlı çıkmanız için farklı markalara yönelmeniz daha iyi olacaktır.
İsmi lekeli markalar arasında pek önermem.

SSD konusunda ucuz diye ne olduğu belirsiz ürün alıp birkaç ay sonra çöpe atacağıma paraya kıyıp Samsung, WD gibi markaların kendini kanıtlamış ürünlerinin tercih edilmesinden yanayım. Daha önce sırf ucuz diye aldığım SATA SSD bir süre sonra hard diskten farksız bir şekilde çalışmaya başladı. SSD'nin o hızını ve performansını hissedemedim. Sonrasında paraya kıyıp sisteme 970 EVO ekledim, adeta çağ atladı bilgisayar. 10 aydır kullanıyorum bana mısın demedi. Bütçemi denkleştirdiğim zaman elimdeki sorunlu SSD'den kurtulup 1 TB'lık bir 870 EVO eklemeyi düşünüyorum.
Özetle, Ucuz etin yahnisi yavan olur. Sağlıcakla kalın. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı