JamesDonkey vs Gamepower monitörler

Yorumlara bakıyorumda haklı olarak Çin Mali gördükleri için biraz önyargılılar. Ancak ben PC hocasının attığınız linkteki Gamepower monitörünü inceledikten sonra almaya karar verdim. Aldığımdan beri bir sıkıntı yok çok memnunum.

Everest hadi neyse sertifikası sahte ama Gamepower'ın sertifikası sahte değil.

images (43).jpeg

Bulaşma o tarz markalara.

Yorumlara bakıyorumda haklı olarak Çin malı gördükleri için biraz önyargılılar. Ancak ben PC hocasının attığınız linkteki Gamepower monitörünü inceledikten sonra almaya karar verdim. Aldığımdan beri bir sıkıntı yok çok memnunum.
Ben de 5 yıl Everest PSU kullandım fakat aynı fiyata daha iyileri varken yazık olur. Bütçe varsa niye iyisi olmasın?

Ben de 5 yıl Everest PSU kullandım fakat aynı fiyata daha iyileri varken yazık olur. Bütçe varsa niye iyisi olmasın?
Tabii ki de Bütçe varsa daha iyisi olabilir ancak PSU ile monitör karşılaştırmanız hata. 1300 TL'ye 144 Hz 1ms kavisli bir monitör zor bulursunuz. Kaldı ki markanın diğer ürünlerini bilmiyorum ancak Gamepower monitörleri gerçekten tam bir F/P ve endişe duyulmadan kullanılabilir. Panelide Samsung.

Hocam kötülüyorsunuzda ben James Donkey 240GB SSD kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum teknoloji harbiden şans işiymiş.

Geri
Yukarı