Jandarma subay olunur mu?

kamyo yada kho düşünüyordum ama sağlık mülakatında bi rahatsızlığımdan dolayı eliyormuş jamyo yazsam bi engel olur mu sağlık mülakatında

JSGF/MSÜ sağlık incelemesi aynıdır. Çizdirmeden geçemezsin, çizdirip de elenme ihtimalin de var geçme ihtimalinin de var. Ama her halükarda özelde yapman lazım e-nabız'a işlenmeyecek.

TYT ve AYT olmak üzere Sayısal/EA 150K, Sözel 50k barajını geçmek gerek.
Hocam mülakat 5/4 yaptım diyelim, sıralamam 130K geldi. Sizce girebilir miyim?

Bir arkadaş sözlüsü normal parkur 44sn EA 150k yaptı yedek 10'dan girdi şu an jandarma subaylık okuyor.

Kanka sana bir şey soracağım TYT iyide AYT matematik bir anda calısmayı kestim sözelden gireceğim ilk 20 bin yaparsan beni çağirırlar mi mulakata.

Kanka sana bir şey soracağım TYT iyide AYT matematik bir anda calısmayı kestim sözelden gireceğim ilk 20 bin yaparsan beni çağirırlar mi mulakata.
Kardeşim son giren kişi 33K ama bütün olay sözlüde bitiyor. Sözlü mülakat asıl puanı belirliyor. Bunun yanında sözel sıralaman ne kadar düşükse parkurun o kadar iyi olmalı.

Kardeşim son giren kişi 33K ama bütün olay sözlüde bitiyor. Sözlü mülakat asıl puanı belirliyor. Bunun yanında sözel sıralaman ne kadar düşükse parkurun o kadar iyi olmalı.

Şu önümüzdeki sınavı bir atlatayım inşallah mülakat falan onlara çalışacağım. Peki mülakatlara ne zaman cağıriyorlar hocam.

Şu önümüzdeki sınavı bir atlatayım inşallah mülakat falan onlara çalışacağım. Peki mülakatlara ne zaman cağıriyorlar hocam.
Jandarma temmuzun ikinci yarısında veya ağustos başında gider muhtemelen, mülakat ve parkuru verir ikametinin olduğu ilin jandarmasından sevk alır hastaneye gidersin. Sevk verecekleri hastaneye göre uzun sürebiliyor. MSÜ gibi kısa sürmesi zor.

Jandarma Temmuz'un ikinci yarısında veya ağustos başında gider muhtemelen, mülakat ve parkuru verir ikametinin olduğu ilin jandarmasından sevk alır hastaneye gidersin. Sevk verecekleri hastaneye göre uzun sürebiliyor. MSÜ gibi kısa sürmesi zor.

Tamam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı