Japonya'dan alınan laptopun klavyesi sorun olur mu?

AsilTÜRK

Decipat
Japonya'dan alınan bir laptop var klavyesi bu sekılde sizce rahatsızlık verir mi böyle olması?
Ryzen 7 5800H.
16 GB RAM.
3060 125W.
Fiyatı 17.000, böyle bir klavyeye sahip olmasına rağmen alınır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20221006_205239_724.jpg
    IMG_20221006_205239_724.jpg
    173,6 KB · Görüntüleme: 174
Son düzenleyen: Moderatör:
Japonya'dan alınan bir laptop var klavyesi bu sekılde sizce rahatsızlık verir mi böyle olması?
Ryzen 7 5800H.
16 GB RAM.
3060 125W.

Eğer bakmadan yazan bir insansanız benim gibi sıkıntı olmaz. Aslında bakarak yazsanızda sıkıntı olmaz.

Ryzen 7 5800H.
16 GB RAM.
3060 125W.

Hocam bende Almanya'dan aldım. Benimki de bu şekilde. Eski bilgisayarımın klavyesi de çıkmaydı (Rusça) oda bu şekildeydi. Çok hızlı yazmak gibi bir derdiniz yoksa sıkıntı olmuyor. 8 tuşun yeri değişik. Zamanla alıştım hatta klavye kaliteli ise eskisinden hızlı yazarsın.

Hocam bende Almanya'dan aldım. Benimki de bu şekilde. Eski bilgisayarımın klavyesi de çıkmaydı (Rusça) oda bu şekildeydi. Çok hızlı yazmak gibi bir derdiniz yoksa sıkıntı olmuyor. 8 tuşun yeri değişik. Zamanla alıştım hatta klavye kaliteli ise eskisinden hızlı yazarsın.

Hocam bunlarda alt gr tusu tusu yokmus.
shift + alt yapmamız gerekiyormus 3. karakterler için.
Bunlar olumsuzluk olusturmuyor mu sizde ?

Ya da servisten TR klavyesini alıp takarsınız.
Tuşları alabilir miyim bu sekılde?

Sıkıntı olmaz gibide Türkçe harfler yazmak sıkıntılı olabilir ben sizin yerinizde olsam harici klavye takardım (eğer masa üstü gibi kullanacaksanız)

Yeni konular

Geri
Yukarı