Jarvan IV mı Kha'Zix mi?

Hocam banlanmazsa taric alabilirsiniz. Ben Warwick oynarken karşıma geliyordu 1V1'de beni kesebiliyordu.
Taric jg çok zor bir şey önermem. Khazix çok iyi hatta kusursuz sayılabilecek bir assasin ( görünmezlik, atlama, tek atma, slow ) ama pozisyon bilginin ve jungle bilginin ileri düzey olması lazım. Artık tek başına taşıma devri bitti ama iyi bir jungle lane lerini güçlendirerek taşımış sayılabilir.

Buradan bile oyuna yeni başladığınız belli oluyor, oyunda sümük elolar dışında tek başına taşıma diye bir şey yok ayrıca çok farklı karakterler, birisi off-tank, birisi suikastçı. Karşıya 5 kırılgan gelirse Kha'Zix'den daha iyi bir karakter pickleyemezsin, ama karşıya 1-2 tane tank geldi mi terletir.

2 aydır oynuyorum ve takıma göre çok iyi oynasamda kaybediyorum o yüzden sordum.

2 aydır oynuyorum ve takıma göre çok iyi oynasamda kaybediyorum o yüzden sordum.
Elo hell dediğimiz bir yer var biraz araştırırsan öğrenirsin oraya düşmezsen ve ligin ortalamasının biraz üstünde oynasan lig atlarsın. Ama şuan aklıma saçma bir hero geldi. Yanlış hatırlamıyorsam full itemde r' si yarı can atan Karthus. Bu her jungle da oynanıyor bir dene istersen.

Elo hell dediğimiz bir yer var biraz araştırırsan öğrenirsin oraya düşmezsen ve ligin ortalamasının biraz üstünde oynasan lig atlarsın. Ama şu an aklıma saçma bir Hero geldi. Yanlış hatırlamıyorsam Full itemde R'si yarı can atan Karthus. Bu her Jungle da oynanıyor bir dene istersen.

2 ay başlamış adam bırak Karthus'u Kayn bile oynayamaz.

Tek başına taşıyabileceğine güveniyorsan Kha'Zix.
Ek olarak önerebileceğim Warwick ve Skarner ultin ile ADC'yi çek bitti :D

Geri
Yukarı