Java tm platform SE binary nerede bulunur?

Hocam ne yaptığınızı baştan itibaren anlatır mısınız? Nereden ne indirdiniz? Çünkü server açarken öyle bir şey yapmıyorum ben.

Minecraft'ın launcherından server. Jarı indirdik sonra onu dosyaya attık ama. ZIP olarak gözüküyor biz onu Java tm platform SE binary yapmak istiyoruz.
Zaten neden saçma sapan serverlar kullanıyor sunuz ki. Aternos gibi güvenilir bir site kullanmayı deneyin.

Aternos'un serverları kötü olduğundan kullanmıyoruz.

Nereden indirdiğiniz ekran görüntüsü olarak atar mısınız?
1623777816650.png

Veya server. Jarı nasıl çalıştırabiliriz Java tm platform SE binary dışında.

Dosya Ekleri

• 1623779017307.png
    1623779017307.png
    75,5 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Aşağıda verdiğim linki indirin ve bir dosyanın içine atıp çalıştırın. Umarım nasıl server kurmanız gerektiğini biliyorsunuzdur, aksi takdirde internette bir sürü video var. Port açmak içinse ngrok kullanabilirsiniz. Müsait ise @356463 yardımcı olur herhalde. Müsait değilse veya yardımcı olmak istemiyorsa sıra dışı bir emoji atarak topu bana atabilir.
Olmaz şu sayfada "minecraft_server.1.17.jar" yazan yere tıklayıp indirin.

Aşağıda verdiğim linki indirin ve bir dosyanın içine atıp çalıştırın. Umarım nasıl server kurmanız gerektiğini biliyorsunuzdur, aksi takdirde internette bir sürü video var. Port açmak içinse ngrok kullanabilirsiniz. Müsait ise @356463 yardımcı olur herhalde. Müsait değilse veya yardımcı olmak istemiyorsa sıra dışı bir emoji atarak topu bana atabilir.
Olmaz şu sayfada "minecraft_server.1.17.jar" yazan yere tıklayıp indirin.

İndirmede sıkıntı yok server. Jar ZIP halinde olduğundan çalıştıramıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı