Çözüldü Windows 10 1607 sürümünü nerede bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Tamam herkes güncel olmak ister, güvende hissetmek ister fakat göz göre göre donmalar ve yavaşlamalar yaşanılan sürümde neden kalmak istesin ki bir insan? Şöyle konuların altına direk linçlemek amacıyla gelen kişilere aşırı tilt oluyorum. Kendini hangi sürümde daha rahat hissediyorsa o sürümü veya o Windows'u kurar arkadaş. Kesinlikle son sürüm stabilitesini olumlu hale getirmeden, çoğu kişiden olumlu yorumlar duymadan geçmeyin hocam 👍

Nasıl performans düşüklüğü yaşadınız?

1909 ile dener misiniz?

Ben sizden başka bir sürüm istemiyorum belirtiğim sürüm bana göre,
Dün ki konumda 2004 sürümünü önerdiler şu an azizliğini yaşıyorum, bilgisayar donuyor ve düzelmesi 25-30 saniye sürüyor.
Şimdi bir şey derdim de ordu hazırdır, sıraya girerler.

Sizin fikriniz sizin kendini düşünceniz, Saygı duyulması gerekmez mi?

Hocam şu anda sitedeyim fakat indirme butonuna bastığımda Pro sürümünü seçemiyorum multi Home Pro var formatlarken seçme şansı sunacak mı?

Hocam burada da seçim şansı yok kurulumda seçilecek herhalde?
Doğru kurulumda istediğiniz sürümü seçebilirsiniz. Dahil edilen sürümler zaten belirtilmiş sitede. Buyrun;

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-19 Microsoft Windows 10 1607 Oct 2016 x64 ISO Free Download.png
    Screenshot_2020-06-19 Microsoft Windows 10 1607 Oct 2016 x64 ISO Free Download.png
    3 KB · Görüntüleme: 46
Tamam herkes güncel olmak ister, güvende hissetmek ister fakat göz göre göre donmalar ve yavaşlamalar yaşanılan sürümde neden kalmak istesin ki bir insan? Şöyle konuların altına direk linçlemek amacıyla gelen kişilere aşırı tilt oluyorum. Kendini hangi sürümde daha rahat hissediyorsa o sürümü veya o Windows'u kurar arkadaş. Kesinlikle son sürüm stabilitesini olumlu hale getirmeden, çoğu kişiden olumlu yorumlar duymadan geçmeyin hocam 👍

Çözüm

Geri
Yukarı