JavaScript ile ne yapilabilir?

Ne hatasi veriyor? Unreal Engine de 2D ile ugrasmak olum gibidir. Kendim Unreal Engine kullanıyorum ve C++ diliyle yaziliyor. Bilgisayariniz iyi degilse ve bu islerde yeniyseniz tavsiye etmem. C++ dili makine dili oldugu icin agir bir dil.

Unity tar gibi bir dosya bulunamadi yaziyor. Kullaniyorsaniz bilirsiniz hepsine ait bir tar dosyasi olur 3D oyuna 2D oyuna diyor ki bu dosya bulunamadi ama konumunuda gosteriyor :(
Yeni konu acayim mi? Uyari yemeyelim.

Unity tar gibi bir dosya bulunamadi yaziyor. Kullaniyorsaniz bilirsiniz hepsine ait bir tar dosyasi olur 3D oyuna 2D oyuna diyor ki bu dosya bulunamadi ama konumunuda gosteriyor :(
Yeni konu acayim mi? Uyari yemeyelim.

Eger oyun gelistirmek istiyorsan AC. Benim pek bir bilgim yok fakat forumdakilerin yardimci olacagini dusunuyorum. Dedigim gibi ben Unreal Engine kullanıyorum.

Eger oyun gelistirmek istiyorsan AC. Benim pek bir bilgim yok fakat forumdakilerin yardimci olacagini dusunuyorum. Dedigim gibi ben Unreal Engine kullanıyorum.
Unreal engineyi bende indirecegim ve kullanmayi deneyecegim. Unreal Engine'nin magazasi varmi ornegin firstpersoncontroller indirmek gibi.

Geri
Yukarı