JavaScript Void 0 hatası

Malta Gang

Centipat
Daha fazla  
Dostlar sitede giriş butonuna bastığımda ID şifre yazma penceresi gelmiyor. Javascrip Void 0 hatası diyor. Sol altta Opera Mozilla Chrome 3'ündede aynı hata Java indirdim kurdum, yine aynı. Eklentileride kaldırdım, fayda etmedi n. Asıl çözülür bu sorun?

Dosya Ekleri

• ntt.png
    ntt.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
JavaScript bir yazılım dili, sitelerde kullanılır. Java da bir yazılım dili ama ikisinin birbiriyle alakası yok. JavaScript'i kurmanıza gerek yok, zaten her bilgisayarda kurulu. Bu sorun, tarayıcınızdan kaynaklanıyor olabilir ya da siteyi yapanlar bozuk güncelleme getirmiş olabilir. Ya tarayıcınızı değiştirin (! Bence yapma!), ya da 1 saat gibi bekleyin ve tekrar deneyin. Bence düzelir.

F12 basıp çıkan geliştirici seçeneklerinden "Console" kısmına gelip çıktıları buraya atar mısın? Bu arada java ve javascript birbirinden ayrı bir şey. JavaScripti tarayıcıların motoru çalıştırır (frontend için)

1685377805845.png

Sorununuz bu, jQuery leanModal() fonksiyonunu bulamıyor. Bunun en temel sebebi leanModal() fonksiyonunun içinde olduğu dosyanın düzgünce çağırılmamış olmasıdır. Yakın bir zamanda forumda herhangi bir plug-in devre dışı bıraktınız mı veya template'den <script> etiketi kaldırdınız mı?

Eki Görüntüle 1798880
Sorununuz bu, jQuery leanModal() fonksiyonunu bulamıyor. Bunun en temel sebebi leanModal() fonksiyonunun içinde olduğu dosyanın düzgünce çağırılmamış olmasıdır. Yakın bir zamanda forumda herhangi bir plug-in devre dışı bıraktınız mı veya template'den <script> etiketi kaldırdınız mı?
Hocam arkadaşla alakalı sorun yok. Emin olmak için siteye girdim bende de aynısı oluyor. Sitenin sahibine rapor edilmesi lazım. Butonun atması gereken yer: NTTGame

Hocam arkadaşla alakalı sorun yok. Emin olmak için siteye girdim bende de aynısı oluyor. Sitenin sahibine rapor edilmesi lazım. Butonun atması gereken yer: NTTGame
Sitenin sahibi arkadaş değil mi zaten? Ben öyle sandığım için çözüm önerisinde bulunuyorum, site başkasına aitse senin yapabileceğin bir şey yok. Sitenin geliştiricileri bakmalı bu soruna.

Yeni konular

Geri
Yukarı