Jax için birkaç öneri

Hibrit yerine AD kasabilirsin. Hibrit itemi olarak sadece Hextech çık.

Ninja Tabisi - Mahvolmuş - Vahşi Hydra - Hextech - Üçlü - Ebedi Kılıç

Genellikle beni solo top bırakıyorlar. Tek başıma 2 şampiyonla cebelleşiyorum adamların umrunda değil :D

Vahşi Hydra, Mahvolmuş Kralın Kılıcı, Üçlü Kuvvet, Merkür-ninja tabisi(duruma göre), Koruyucu Melek, Donmuş Balyoz diziyorum sizce kombinasyonum iyi mi?(1/5/7 yaptım bunlarla karşı takımda Fiora vardı kasılmış.)
Eğer sen bu buildi yapmışsan deli gibi hasar vurman gerekiyor ama sen 1/5 oynamışsın bu yüzden şöyle bir sorum var jax'ın skillerini çözebildin mi ? Stunnını filan ?

Eğer sen bu buildi yapmışsan deli gibi hasar vurman gerekiyor ama sen 1/5 oynamışsın bu yüzden şöyle bir sorum var jax'ın skillerini çözebildin mi ? Stunnını filan ?

İlk W sonra E sonra Q ya basıyorum. Rakibin canı sona geliyor zaten. Sonra aldığım eşyaların aktiflerini kullanarak öldürüyorum.

Bu arada yanlış yazmışım orada önce ölüm sonra öldürme sonra asist şeklinde. 5/1/7 olucak doğrusu.

Hextech olmadan jax olmaz :) Oyunda en rahat pentakill alabilecek karakter. En önemli özelligi E skilli ve can çalma itemleri. Hextech, üçlü ve hydra kesin alınması gerek oyunda ekstrem bir durum yok ise.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı