JBL 510 BT kulaklık açılmıyor

Yunussemre55

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar güzel günler herkese. Konuda da belirttiğim gibi sorunu size ayrıntılı anlatayım.
Öncelikle dün gece film izlediğim sırada (laptoptan) kulaklığım Bluetooth'tan bağlıydı ve şarjı vardı daha sonra yatınca komidinimin üstüne koydum. Ardından bugün video izlemek için telefonuma bağlamak için düğmesine bastım ama açılmadı. Şarjı olduğuna emin olmama rağmen kulaklığımı şarja taktım. Ve şarja taktığımda şarj olduğunu belirten kırmızı olan rengin 1 saniye sürekli yandıktan sonra 3 sefer yanıp söndüğünü ve 7-8 saniye boyunca yanmayıp tekrar aynı şeyi tekrarladığını fark ettim. Ve bunu şarjdayken sürekli yapıyor. Şarjda değilken yapmıyor şarjda değilken direkt açılmıyor. (normalde şarja takınca kırmızı ışığı sürekli yanar.) Sizce sorun ne olabilir? Bu konuda çok yardıma ihtiyacım var. Yardımcı olan ve fikrini sunan herkese şimdiden teşekkür ederim.
Herkese iyi günler dilerim.

Sorun şu ki benim kulaklığımın ışığı yanmıyor şarjda olmadığı sürece.
Hocam tuşla alakalı sorun olabilir mi ben cihazı hiç kullanmadım ama belki bağlanma şeyleri karışmıştır diye sıfırlamanız işe yarar diye düşünmüştüm.Şarjdayken dener misiniz?Olmazsa garantiye yollayın ben 2 kere JBL e ürün yolladım 2sinde de yenisini yolladılar

Hocam tuşla alakalı sorun olabilir mi ben cihazı hiç kullanmadım ama belki bağlanma şeyleri karışmıştır diye sıfırlamanız işe yarar diye düşünmüştüm.Şarjdayken dener misiniz?Olmazsa garantiye yollayın ben 2 kere JBL e ürün yolladım 2sinde de yenisini yolladılar
Tuşla alakalı sorun olduğunu zannetmiyorum çünkü ilk açmayı denedğimde yandı ama hemen geri söndü.

Alalı nerdeyse 2 sene oldu. Sizce değiştirirler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı