JBL 510 BT sağ kulaklıktan pıt pıt ses geliyor

Teleforce

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Birkaç gün önce sipariş ettiğim JBL 510 BT marka kulaklık bugün elime ulaştı. Ancak bir sorunum var. Müzik çalınmadığında yani kulaklık boşta kaldığında sağ taraftan pıt pıt ses geliyor. Müzik açıkken asla gelmiyor. Hatta müzik açıkken sesi sıfırlıyorum yine pırpır ses gelmiyor ama durdurunca geliyor. Bu sorun tüm kullanıcılarda var mı yoksa bir hata mı? Ve değişim talep etmeli miyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bilgisayar için kullanıyorsanız eğer, ben aynı problemi kulaklığın mikrofon sesini disabled ederek çözmüştüm.

Hocam keşke almasaydınız ben 2 tane JBL kulak üstü kulaklık aldım 2 tanesi de bozuldu 1 tanesi T500BT modeliydi 2 yılda bozuldu garanti para iade yaptı T510BT aldım şu an yanımda bu da bozuluyor başka marka alin.

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Birkaç gün önce sipariş ettiğim JBL 510 BT marka kulaklık bugün elime ulaştı. Ancak bir sorunum var. Müzik çalınmadığında yani kulaklık boşta kaldığında sağ taraftan pıt pıt ses geliyor. Müzik açıkken asla gelmiyor. Hatta müzik açıkken sesi sıfırlıyorum yine pırpır ses gelmiyor ama durdurunca geliyor. Bu sorun tüm kullanıcılarda var mı yoksa bir hata mı? Ve değişim talep etmeli miyim sizce?
sorunu çözebildiniz mi

Yeni konular

Geri
Yukarı