JBL 510BT kulak üstü kulaklık alınır mı?

bekir213

Hectopat
Arkadaşlar bu kulak üstü kulaklığı almayı düşünüyorum ama endişelerim var. Kulağa falan tam oturuyor mu? Kullanan arkadaşlar varsa yanıtlarlarsa mutlu olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bu konuyu oku.

Arkadaşlar bu kulak üstü kulaklığı almayı düşünüyorum ama endişelerim var. Kulağa falan tam oturuyor mu? Kullanan arkadaşlar varsa yanıtlarlarsa mutlu olurum. Teşekkürler.

Kullanıyorum kulağım ortalama bir boyutta ve kulaklık kulağa öyle oyuncu kulaklığı gibi kapatmıyor sadece kulak deliğinizden bir tık büyük bir alanda kalıyor bu da uzun kullanımda rahatsız ediyor ama çok ergonomik ve çok hafif spor vb yaparken gayet güzel bence alınır uzun süre kullanmayacaksanız.

Sadece bu konuyu oku.

Hocam kulaklık değişik bazı kişiler seviyor bazıları nefret ediyor JBL 510BT alınır mı?

İnsanların yaptığı sert eleştiriye kısmen katılıyorum. Malzemesi çok dandik. Menteşeleri gevşedi. Yaklaşık 1 Yıldır sahibiyim , ses kalitesi orta seslerde beni üzmedi. Çok bir beklentimde yoktur zaten. Hediye gelmişti. Ondan önce 5-10 Liralık kablolu kulaklıklar kullandığım için JBL devrim gibi gelmişti. Ama ses kalitesi hoşuma gidiyor. Ben 0'dan alacak olsam 1300TL para vermem fakat parasını hakettiğini söyleyebilirm. Ama Ankerin kulaklıkları kesinlikle daha mantıklı.

Geri
Yukarı