JBL 520BT alınır mı?

behzatchayrani

Centipat
Daha fazla  
JBL kulaklıklarını araştırdım en güncel olanı 520BT kullanan var mı? Bir sorun yaşayan oldu mu? Anker modelini de düşündüm ama çok büyük ve ağır o yüzden JBL tercih ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
JBL kulaklıklarını araştırdım en güncel olanı 520BT kullanan var mı? Bir sorun yaşayan oldu mu? Anker modelini de düşündüm ama çok büyük ve ağır o yüzden JBL tercih ediyorum.
JBL kadar gereksiz abartılan bir marka yok, ürünleri fiyatlarını hakedecek cinsten dahi değil. Kulak üstü zorunluluğunuz yoksa Buds2 ye bakın ama araştıracaksanız ürünü Pro modeli ile arasında epey fark var.

JBL kadar gereksiz abartılan bir marka yok, ürünleri fiyatlarını hakedecek cinsten dahi değil. Kulak üstü zorunluluğunuz yoksa Buds2 ye bakın ama araştıracaksanız ürünü Pro modeli ile arasında epey fark var.
Süper bir cevap olmuş.
JBL, sadece isminden ibaret diye alınıyor.
Sırf marka olsun diye, ekstra özelliği yok, düz ses veriyor.
Skullcandy bakabilirsiniz.

JBL kadar gereksiz abartılan bir marka yok, ürünleri fiyatlarını hakedecek cinsten dahi değil. Kulak üstü zorunluluğunuz yoksa Buds 2'ye bakın ama araştıracaksanız ürünü Pro modeli ile arasında epey fark var.

Hocam benim kulak yapimdan olabilir ama farkli farkli kulak içi kulaklıklar denedim hepsi kulağımdan düşüyor çoğu o yüzden kulak üstü almaya kararlıyım.

Geri
Yukarı