Çözüldü JBL 560BT Bluetooth kulaklık tamiri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oluroluryeriz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba buraya sormam saçma olacak biraz ama emin olmak istiyorum. 2-3 gün önce konserde bira içiyordum, bira taştı ve kulaklığa geldi. Sorun yoktu çalışıyordu kulaklığım. Birkaç gün daha çalıştı ve bugün de çalışıyordu. Ben kulaklığın bağlantısını kestim tamamen telefondan sonra tekrar bağlanmayı denedim en altta yakın cihazlarda gözüküyordu bastım bağlanmadı dedi. Kesmeden önce bağlanıyordu kesince bağlanmadı. Hala çalışıyor ama telefonda gözükmüyor asla. Çünkü kulaklığın açma düğmesine basınca ışığı yanıp sönmüyor sadece tek renk yanıyor yani bu da arama yapmadığı için bağlantı yapamadığına işaret. Ses falan çıkartıyor açılma sesi ama işte arama yapmadığı için telefonda gözükmüyor. Çok uzattım daha 1 yıl olmadı alalı. Ben uzaktayım ailem yok yanımda ve garanti belgesi de yanımda değil zaten sayılmazdı garantiye. Her neyse bunu ben telefoncuya versem tamir edebilir mi? Hangi yerler tamir eder ve çok tutar mı tamir parası çünkü ailem yok ve çok param da yok 300 liram falan kaldı artık maaşı alınca yaptıracağım. Acaba tamir edilir mi? Yenisini al ne olacak demeyin ailem almaz ve ben de o kadar para veremem çok arttı fiyatları. Yardımcı olursanız sevinirim. Kulaklık kablosuz kulak üstü.

Geri
Yukarı