JBL BY HARMAN cinema 510 oto taype nasıl kullanılır?

Daha fazla  
Merhabalar ben cinema 510 Jbl sistemi aldim. Gayet kaliteli bi urundur 60 watt'lik bass ile cok yuksek bass aldim. Simdi asil sorum;

Anfim olmadigi icin (denemeyi sinema sistemimin anfi sub cikisindan baglayarak yaptim)
Oto taype alip Rca girisinden basin Disi soketine taksam olur mu ? Aktif anfili bass fakat anfi sadece basin anfisi. Hoparlor takicak yeri yok, subwooferimda 1 disi soket mevcut. Rca'lar cift disi oluyor. Herhangi birine taksam kaliteli bir ses alabilir miyim?

Urunum JBL BY HARMAN cinema 510 olarak geciyor harman kardon yaptirmis anfileri icin ama anfisi cok pahali roadstar rca cikisli teyp dusunuyorum sizce mumkun mu? Yardimci olun.

IMG-20160817-WA0001.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu işin en basiti subwoofer out çıkışı olan teyp satın almaktır. Diğer türlü ise line out çıkışından alabilirsin fakat oradan da sadece sol veya sağ kanala ait bas sesleri alabilirsin.

Bana kalırsa böyle güzel bir aktif bas'ı arabada harcama, yazık olur. Evde aldığın sesi arabada alamazsın.

İyi bir subwoofer kontrolü olan teyp alırsan, subwoofer kanalını monoya çevirir ve L/R kanalından aynı sesi almış olursun. Baslar stereo çalmamış olur.
Çevirici aparatlar var, tek RCA çıkışından çift çıkış elde etmek için, sakın bunlardan alıp ters bir şekilde kullanma.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı