JBL-C100 alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/jbl-c10...agaza=Global+Sound&url_src=and-product-detail

Bu ürün sizce alınır mı? Kablosuz Xiaomi kulakligim var ve goturuyor beni 4 senedir falan, artik kablolu da kullanmak istiyorum ve bunun için A101'den falan aliyordum. Hemen bozuluyordu. Beni yine 2 sene falan goturecek bir kablolu kulaklık arayisindayim ve bu urunu buldum. Sizce iyi midir? Bütçe maksimum 350 TL. Müzik kalitesi çok yüksek değil de yüksek olsun ve uzun ömürlü olsun isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, alınır.
Bu kulaklığı yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum ve memnunum.
Bass kalitesi iyi.
Konuşma kalitesi de iyi.
Fiyatını da hak ediyor.
Bir nevi Premium hissiyatı veriyor.
Titiz kullanırsan 2 seneden fazla da götürür seni.
Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım; hatta piyasadaki en iyi kulaklıklardan biridir.

Bende var motordayken takıyorum bunu 1 yıldır kaskın içine giriyor çıkıyor hiç bana mısın demedi fırlatıyorum falan.
Ahahaha.
Üstteki cevabımı yazarken ''bana mısın demedi'' diyecektim ben de aklımdan geçmişti.
Hocam bu arada motordayken bluetooth kulaklık öneririm. Kablolu kulaklıklar, hareket halindeyken bir yerine takılıyor hemen çıkıyor :D

Ahahaha.
Üstteki cevabımı yazarken "bana mısın demedi" diyecektim ben de aklımdan geçmişti.
Hocam bu arada motordayken Bluetooth kulaklık öneririm. Kablolu kulaklıklar, hareket halindeyken bir yerine takılıyor hemen çıkıyor :D

Ya var AirPods var normalde dandik bir kaskım vardı LS2 storm diye, gittik 20k ya AGV aldık yok içi deriymiş de tıklıyor kapatıyor şarkı değiştiriyor falan kask ondan dedim lanet olsun yürü kablolu kulaklığa dönüş bunu almıştım, kaska da sistem kurmak istemiyorum intercom duruşunu gram sevmiyorum. Hatta abartıyorum bu kulaklığı almadan önce telefona taktığın için mecbur kabloluyu, hep kıvrılıp jak yerinden bozuluyordu, cebimde. Bu ne kadar kıvrılsada zınk zınk.

Ya var AirPods var normalde dandik bir kaskım vardı LS2 storm diye, gittik 20k ya AGV aldık yok içi deriymiş de tıklıyor kapatıyor şarkı değiştiriyor falan kask ondan dedim lanet olsun yürü kablolu kulaklığa dönüş bunu almıştım, kaska da sistem kurmak istemiyorum intercom duruşunu gram sevmiyorum. Hatta abartıyorum bu kulaklığı almadan önce telefona taktığın için mecbur kabloluyu, hep kıvrılıp jak yerinden bozuluyordu, cebimde. Bu ne kadar kıvrılsada zınk zınk.
Şimdi anlıyorum halini hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı