JBL C100SI sesinin az gelmesi garantiye girer mi?

tnhnshere

Kilopat
Daha fazla  
JBL C100SI kulaklığım var ve alalı 1 seneyi geçti ve toplam 2 sene garantisi var. Bir tarafından ses bazen az geliyor bazen de hiç gelmiyor. Kablosunda herhangi bir sorun yok sorun tamamen ses ile alakalı. Kulaklığın kutusunda silikonları var ve bazı silikonları kayboldu. Garanti kapsamında mıdır, değişimi yapılır mı, yoksa tamir mi edilir bilmiyorum. Başına benzer olay gelenlerin tecrübelerini dinlemek isterim.
Ses çoğunlukla hiç gelmiyor*

60-70 lira civarında bir kulaklık yanlış hatırlamıyorsam. Seni rahatsız ediyorsa servise göndermelisin. Sonuç olumlu ya da olumsuz olur en azından deneyimlemiş olursun.

Sandisk USB bellek, hafıza kartı için ben yapmıştım, servis tarafında hep memnun kaldım. Uğraşıp uğraşmamak sana kalmış bir şey.

60-70 lira civarında bir kulaklık yanlış hatırlamıyorsam. Seni rahatsız ediyorsa servise göndermelisin. Sonuç olumlu ya da olumsuz olur en azından deneyimlemiş olursun.

SanDisk USB bellek, hafıza kartı için ben yapmıştım, servis tarafında hep memnun kaldım. Uğraşıp uğraşmamak sana kalmış bir şey.

Uğraşmak sorun değil zaten göndereceğiz de sonucu ne olur diye merak etmiştim ve olumlu olacağını düşünüyorum. Teşekkür ederim cevabın için.

Geri
Yukarı